Antek Królikowski i Joanna Opozda spodziewają się dziecka? "Stąd tak szybka decyzja o ślubie"

W mediach nadal huczy od plotek na temat ślubu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Podobno świeżo upieczona żona aktora jest w ciąży. Czy Antoni Królikowski i Joanna Opozda zostaną wkrótce rodzicami? Wiele na to wskazuje.

Multimedia

Antek Królikowski, jeden z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia, ożenił się z piękną Joanną Opozdą. Para pobrała się 7 sierpnia 2021 r. w parafii św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Ich wesele okrzyknięto już showbiznesowym wydarzeniem tego roku. Warto wspomnieć, że życzenia młodej parze złożył sam prezydent, Andrzej Duda.

Gratulujemy państwu z Agatą. Plurimos annos (wielu lat - tłum. red.)! Samych szczęśliwych dni - napisał prezydent.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski zostaną rodzicami?

Ślub Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy odbył się ponad tydzień temu, ale w mediach nadal huczy od plotek. Serwis Pudelek donosi, że Joanna Opozda jest w trzecim miesiącu ciąży. To wyjaśniałoby pośpiech pary, aby sformalizować związek. -Plotki, które pojawiają się u was w komentarzach, to prawda. Asia jest w ciąży. To już trzeci miesiąc - zdradziła osoba z najbliższego otoczenia pary.

Antek Królikowski i Joanna Opozda w podróż poślubną udadzą się na Madagaskar? Ojciec panny młodej kupił tam hotel!Zobacz więcej

Gdy Antek dowiedział się, że zostanie ojcem, nie miał wątpliwości, jak powinien się zachować. Wbrew pozorom jest bardzo odpowiedzialny. Oboje chcieli, żeby dziecko przyszło na świat w małżeństwie, stąd tak szybka decyzja o ślubie - dodaje informator Pudelka.

Joanna Opozda odniosła się do tych plotek w mediach społecznościowych. Aktorka udostępniła artykuł Pudelka i napisała Bzdura. Antoni Królikowski na razie milczy w tej sprawie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Zosia (gość)

  Pośpiech nie jest dobry nigdy nawet w sprawie kupowania mebla a już na pewno co do ślubu.... Więc , nie piszcie , że to zrobił właściwie..... Na milion procent była to presja otoczenia!!!!!!!

  16.08.2021 12:03
 • Aneta (gość)

  No jak sam prezydent Duda im życzenia złożył to będzie im się wiodło że hihi 🤣🤣🤣

  16.08.2021 11:54
 • Aneta (gość)

  No jak sam prezydent Duda im życzenia złożył to będzie im się wiodło że hihi 🤣🤣🤣

  16.08.2021 11:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×