Antek Królikowski pozuje z synem i komentuje medialne doniesienia o rozstaniu z Joanną Opozdą!

Antek Królikowski spotkał się z synem. Aktor w drugą rocznicę śmierci swojego ojca opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z małym Vincentem. Królikowski odniósł się także do plotek o rozstaniu z Joanną Opozdą!

Multimedia

Antek Królikowski pozuje z synem i komentuje plotki

Antek Królikowski i Joanna Opozda zostali niedawno rodzicami małego Vincenta, który przyszedł na świat 22 lutego. Zaledwie kilka dni później w mediach pojawiły się informacje o rozstaniu rodziców chłopca. Joanna Opozda w towarzystwie mamy i brata opuściła już szpital. Antek Królikowski przekazał, że dopiero w piątek (25.02) po raz pierwszy raz zobaczył syna.

W piątek po raz pierwszy raz zobaczyłem naszego synka. Vincent jest cudem, jest przepiękny, jest kochany! - zaczął dumny. To był ważny, ale trudny weekend. Do tego dziś, 27 lutego, druga rocznica śmierci taty. Krąg życia w rodzinie Królikowskich trwa nieprzerwanie… Wierzę, że ojciec patrzy na nas z góry i wiem, że czule się do nas uśmiecha - napisał.

Pamiętacie wszystkie kobiety Antka Królikowskiego? Lista jego miłosnych podbojów jest długaZobacz więcej

Aktor w poście na Instagramie odniósł się także do krążących informacji o tym, że rozstał się z Joanną Opozdą.

Trafiają do mnie różne wiadomości i zapytania, rozumiem, że na podstawie doniesień medialnych możecie się czuć zaniepokojeni, ale apeluję - proszę, nie poddawajmy się wszyscy tej niepotrzebnej manipulacji. Nie żyjcie plotkami. Kiedyś wam opowiem coś o sobie, bo mam wrażenie, że muszę, a tymczasem wybaczcie, ale mam ważniejsze sprawy na głowie, niż kręcenie medialnych afer. Liczy się życie. Wszyscy potrzebujemy spokoju i pokoju - dodał.

Zobacz galerię

Czekacie na jego wyjaśnienia?

Komentarze

Skomentuj
 • gosc (gość)

  antek dno takie same w zyciu jak i w aktorstwie

  09.03.2022 14:49
 • Gosc (gość)

  zalosny typ a swoja droga nie rozumie tych glupich dziewczyn ktore sie z nim zadaja dziwne ale widocznie chca lubia byc wykorzstywane przez tego niby aktora z bozej laski , gratuluje tym ktore z nim szybko zerwaly i nie chca miec nic wspolnego

  09.03.2022 14:47
 • ela (gość)

  A gdzie ta menda była jak się synek rodził,. Gdzie był, jak matka z dzieckiem wychodziła ze szpitala. Normalny ojciec i mąż odbiera matkę z dzieckiem ze szpitala, bo to jego zasrany obowiązek. Żałosny typek.

  27.02.2022 16:18
 • Ili (gość)

  Wszystkiego najlepszego niech się dziecko dobrze chowa

  27.02.2022 15:09
 • Ili (gość)

  Wszystkiego najlepszego niech się dziecko dobrze chowa

  27.02.2022 15:09
 • Ili (gość)

  Wszystkiego najlepszego niech się dziecko dobrze chowa

  27.02.2022 15:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×