Antoni Królikowski tłumaczy się z afer w rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim. Skomentował małżeństwo z Joanną Opozdą

Antoni Królikowski był gościem Kuby Wojewódzkiego i Piotr Kędzierskiego. W podcaście dla Onetu "WojewódzkiKędzierski" odniósł się do medialnych burz, jakie wywołał w ostatnich miesiącach i małżeństwa z Joanną Opozdą. Nie zabrakło przeprosin i autorefleksji ze strony aktora.

Multimedia

Antoni Królikowski tłumaczy się z ostatnich afer

Antoni Królikowski był ostatnimi czasy na pierwszych stronach gazet niekoniecznie z powodu zawodowych osiągnięć. Choć lista jego wybryków z przeszłości jest dość długa, to na przestrzeni ostatnich miesięcy sporo do niej dopisał. Głośno było o okolicznościach rozstania z ledwo co poślubioną Joanną Opozdą, którą miał porzucić jeszcze w czasie ciąży, o organizowanej przez niego walce sobowtórów.. Po tym wszystkim aktor ogłosił, że mierzy się z nieuleczalną chorobą i wycofał w cień.

Nie trzeba było jednak długo czekać, aż powróci, a niedługo później w mediach na nowo rozgorzała kłótnia między Królikowskim, a matką jego synka Vincenta - Joanną Opozdą.

Tak wyglądał ślub Seweryna i Magdy. Ukochana rolnika pochwaliła się zdjęciami!Zobacz więcej

Królikowski, powróciwszy z medialnego niebytu, zgodził się również być gościem w podcaście dla Onetu "WojewódzkiKędzierski". W rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim postanowił wytłumaczyć się z ostatnich afer, a także przedstawić swoją perspektywę ostatnich wydarzeń. Odniósł się również do walki sobowtórów, za którą spadła na niego lawina krytyki.

Irracjonalny pomysł. Okropny czas, okropny pomysł, okropne miejsce. Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się wtedy urażeni. Jest to rzecz, której żałuję i się wstydzę - powiedział w rozmowie Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim.

Rafał Olszak został usunięty z grona ekspertów. Psycholog zabrał głos i pokusił się o ironięZobacz więcej

Aktor został również zapytany o związek z Joanną Opozdą. - Nie chcę odpowiadać na to pytanie. Nie róbmy większej komedii z mojego życia, niż sam do tego doprowadziłem. To nie jest śmieszne, że ludzie się rozstają w tak niewygodnych okolicznościach - wyznał aktor. - Wzięliśmy ślub, ale to nie wszystko było, jak powinno. Nie udało nam się utrzymać tego związku. Żałuję, że to wszystko wyszło tak nagle na światło dzienne - powiedział, a jego słowa cytują media, w tym m.in. Party. Przyznał w rozmowie, że cała sytuacja powoduje cierpienie obu stron, a on stara się łagodzić spór.

Vincent to jest mały kochany człowiek. Zasługuje, by wychowywać się w super świecie, i ten świat chcemy mu zapewnić - powiedział w rozmowie z Wojewódzkim i Kędzierskim.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×