Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha już po ślubie? Aktorka komentuje medialne doniesienia! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha już po ślubie? Takie informacje pojawiły się we wtorek (30.10) w mediach plotkarskich. Doniesienia jednego z tabloidów postanowiła skomentować aktorka. Jak Agnieszka Więdłocha odnosi się do plotek o ślubie z Antonim Pawlickim?

Multimedia

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha nigdy nie afiszowali się ze swoim uczuciem. Para jest ze sobą od kilku lat. Łączy ich nie tylko miłość do aktorstwa, ale również pasja do dalekich podróży i szybkich aut. W 2016 roku media rozpisywały się o zaręczynach, które miały odbyć się w Krakowie. Teraz "Fakt" donosi, że Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha są już po ślubie.

Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr na planie 2. części! Wiemy, kiedy premiera! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha pojawili się ostatnio na warszawskich targach sztuki. Tabloid donosi, że na ich palcach można było dostrzec obrączki. 

To miło, że pytacie mnie o to, czy wzięłam ślub, ale nie odpowiem na to pytanie - powiedziała Agnieszka Więdłocha w rozmowie z tabloidem.

Antoniego Pawlickiego mogliśmy ostatnio oglądać w produkcji Juliusza Machulskiego "Volta". Agnieszka Więdłocha to gwiazda takich filmów jak "Kobieta sukcesu", "Gotowi na wszystko. Exterminator" czy "Planeta Singli". Niebawem ponownie będziemy mogli ją oglądać u boku Macieja Stuhra w kontynuacji hitowej komedii.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×