anupam kher

"Szpital New Amsterdam". Nie możesz doczekać się premiery 3. sezonu? Sprawdź, w jakich jeszcze produkcjach dostępnych na Netfliksie zobaczysz poszczególnych członków obsady!

Wiele osób uważa serial "Szpital New Amsterdam" za bardzo przyjemny, do pochłonięcia w kilka wieczorów. Wadą tej jego cechy jest fakt, że najzwyczajniej w świecie szybko kończymy oglądanie go i odczuwamy dobrze znaną wszystkim fanom seriali pustkę po zakończeniu kolejnej produkcji. Dobrym pomysłem na uniknięcie jej może być obejrzenie członków obsady w innej produkcji. Sprawdźcie w galerii poniżej, gdzie jeszcze zagrali aktorzy, których znacie ze "Szpitala New Amsterdam"!

21.04.2021Szpital New Amsterdam

"Szpital New Amsterdam". Anupam Kher odchodzi z obsady! Doktor Vijay Kapoor nie będzie dłużej leczył w szpitalu New Amsterdam!

Na polskim Netfliksie obecnie dostępne są pierwsze dwa sezony serialu "Szpital New Amsterdam". Produkcja cieszy się ogromną popularnością wśród polskich widzów. Niestety, zza oceanu dotarły smutne wieści dla fanów serialu: Anupam Kher, serialowy doktor Vijay Kapoor, odszedł z obsady w czasie trwania trzeciego sezonu! Dlaczego podjął taką decyzję?

15.04.2021Szpital New Amsterdam

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×