"Anything goes. Ale jazda!" odcinek 12. Michalina Sosna śpiewa jak na Ślązaczkę przystało! Zobacz przedpremierowy fragment programu!

Tym razem w programie "Anything goes. Ale jazda!" Michalina Sosna udowodni, że jest Ślązaczką z krwi i kości! Zobacz przedpremierowy fragment odcinka!

Multimedia

"Anything goes. Ale jazda!" odcinek 12. w piątek, 20.11.2020 o godz. 21:40 w TVP2! - sprawdź program tv

W 12. odcinku "Anything Goes. Ale Jazda!" Michalina Sosna udowadnia Eli Romanowskiej, że jest Ślązaczką z krwi i kości. Poza nią w programie pojawią się także Daria Widawska,Władek Grzywna,Piotr Gumulec, Małgorzata Tomaszewska oraz Jakub Wieczorek.

Katarzyna Żak wygina się przed mikrofonem. "Przygrywają" jej Misiek, Pudzian i Miller!Zobacz więcej

Gospodyni programu Ela Romanowska przygotowała mnóstwo dowcipnych konkurencji. Gwiazdy zmierzą się m.in. z zabawą zatytułowaną "Odgłos paszczą" w której dzięki spontaniczne wydawanym odgłosom pomogą drużynie odgadnąć co jest na obrazku. Konkurencja "Pokaż jak leżysz" uwolni gigantyczną energię i pomysłowość naszych gości – takiego meczu koszykówki, takich zawodników i cheerleaderek świat jeszcze nie widział!

OGLĄDAJ programy rozrywkowe ONLINE w TVP VOD

"Krzywa scena" – jeden ze stałych elementów show, zamieni się tym razem w klub fitness w którym Daria Widawska będzie ulubioną trenerką wszystkich Polaków, zaś wysportowana Małgorzata Tomaszewska zaprosi swojego narzeczonego "Pączka" - Jakuba Wieczorka, na metamorfozę życia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Kasia (gość)

  Podoba mi się to, że w telewizji polskiej jest taka różnorodność, i młodzi mają co oglądać i starsze osoby, a ten program jest wyjątkowo zabawny.

  06.12.2020 19:01
 • Tymek (gość)

  Bardzo lubię ten program, jest rozrywkowy, zabawny, tego czego akurat dzisiaj w czasie pandemii nam trzeba :)

  06.12.2020 12:12
 • Celina (gość)

  Czasami już nie mogę ze śmiechu! Jeden z najlepszych programów w tvp! Uwierzcie to zapewnia mi tyle rozrywki i dobrego humoru jak nic innego!

  06.12.2020 10:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×