"Anything goes. Ale jazda!" odcinek 4. Elżbieta Romanowska tańczy z uczestnikami! Jak prezentują się jako "kaczuszki"?

Elżbieta Romanowska tańczy z uczestnikami "Anything goes. Ale jazda!! Jak zaprezentowali się jako "kaczuszki"? Zobacz fragment nowego odcinka show TVP2!

Multimedia

"Anything goes. Ale jazda!" odcinek 4. w piątek, 25.09.2020 o godz. 21:40 w TVP2! - sprawdź program tv

Ela Romanowska to ukochana przez widzów prowadząca program "Anythinh Goes. Ale Jazda!". Ela uwielbia dobrą zabawę i ma super dystans do konkurencji. Taniec to jej mocna strona i kiedy tylko może stara się poruszać ciałem.

"Anything Goes. Ale Jazda!" i "The Voice of Poland" zmieniają porę emisji! "Postaw na milion" znika z TVP1!Zobacz więcej

W każdym odcinku nowego show TVP2 udział biorą nowi uczestnicy. To sześć gwiazd reprezentujących różne dziedziny – m.in. sport, aktorstwo, muzykę, taniec, kabaret. Łączy ich jedno – chęć dobrej zabawy. W programie "Anything goes. Ale Jazda!" nie ma rywalizacji, główną zasadą jest dobry humor i świetna zabawa. Program pozwala zobaczyć ulubione gwiazdy w szalonych, spontanicznych i niecodziennych sytuacjach.

Jak Elżbieta Romanowska zaprezentowała się jako "tańcząca kaczuszka"? Towarzyszyli jej m.in. Anna Dereszowska, Stanisław Karpiel-Bułecka i Adam Zdrójkowski. Zobacz fragment nowego odcinka "Anthing goes. Ale jazda!".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×