"Anything Goes. Ale jazda!" ze zmienionym dniem emisji! Dlaczego program teraz nadawany jest w czwartki? [ZMIANY W PROGRAMIE TV]

Ważne wieści dla wszystkich fanów programu "Anything Goes. Ale jazda!". Telewizja Polska postanowiła zmienić dzień emisji programu, którego gospodynią jest Elżbieta Romanowska! Dlaczego?

Multimedia

"Anything Goes. Ale jazda!" - emisja w czwartek, 7 stycznia, o godzinie 20:50 na antenie TVP 2

Istotne informacje dla wszystkich wielbicieli programu "Anything Goes. Ale jazda!". Show, którego prowadzącą jest Elżbieta Romanowska, właśnie zmienił swoją porę emisji!

Od dzisiaj, 7 stycznia 2021 roku, program nie jest nadawany w piątki, ale w czwartki na antenie TVP 2. Show będzie można obejrzeć o godzinie 20:50. Telewizja Polska nie ujawniła powodów zmiany emisji programu.

Program rozrywkowy "Anything Goes. Ale Jazda!" to format pełen humoru i dobrej energii, w którym gwiazdy śpiewają, tańczą i biorą udział w serii zabawnych konkurencji, których do tej pory w polskiej telewizji nie było. Program poprowadzi obdarzona temperamentem i ciętym językiem Elżbieta Romanowska. Widzowie zobacza też Krzywą Scenę, czyli specjalnie przygotowaną scenografię, która w zależności od scenariusza odcinka przypomina np., pokój dzienny, kuchnię, itp.

Kolewanow zamierza szpiegować Alionę! Karasik napadnięty przez rozbójników! Przez to musi wrócić do Rzeszowa! Zobacz więcej

Na pozór zwyczajne pomieszczenie jest jednak zaskakujące. Całość zbudowana jest pod kątem 22,5 stopni, przez co wykonanie nawet małego ruchu staje się wyjątkowo trudne. Zadaniem uczestników programu będzie inscenizowanie w tych specyficznych warunkach scen z życia codziennego. Znani uczestnicy, zaliczają wywrotki, poślizgi i biorą udział w zaskakujących sytuacjach, w których wykazują się humorem i dystansem do siebie.

W polskiej edycji zobaczymy m. in. odcinki: "Odlotowe kalambury", w którym wiszący 2 m nad ziemią uczestnik będzie musiał przedstawić hasło za pomocą pantomimy, "Żywe litery", gdzie trzeba literować hasło używając jedynie ruchów ciała, czy "Chińskie cienie", w którym hasło odgadywane jest na podstawie gry cieni. W każdym odcinku wezmą udział nowi uczestnicy. Będzie to sześć gwiazd reprezentujących różne zawody, m.in.: sport, aktorstwo, muzykę, taniec czy kabaret. Łączy ich jedno – chęć dobrej zabawy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Iga (gość)

  Bardzo wrzaskliwy przez to uciążliwy program .Śmieją się z głupot ,szkoda czasu na ten kiepski program.

  09.01.2021 20:03
 • Wieka (gość)

  Beznadziejny ten program, szkoda kasy na taką produkcję😛

  09.01.2021 18:21
 • Surfer telewizyjny (gość)

  Zawstydzili się poziomem tego programu, dlatego przenieśli z piątku na czwartek albo oglądalność spadła. Generalnie w weekendy tj. od piątku po 20 do niedzieli wieczorem jest największa oglądalność i woleli pewnie wcisnąć w "Prime Time" coś lepszego (nowszego). Może teraz będą też emitować te gorsze odcinki, przecież nie każdy komplet tych 6-ciu celebrytów jest tak samo zdolny do wygłupiania się na scenie.

  07.01.2021 21:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×