"Aplauz, Aplauz!" - zobacz zapowiedź nowego programu TVN [WIDEO] [ZDJĘCIA]

W jesiennej ramówce TVN będzie miał premierę nowy program "Aplauz, Aplauz!", który poprowadzi Agnieszka Szulim.

Multimedia

"Aplauz, Aplauz" to nowe muzyczne show TVN. W tym programie to reakcja publiki i jury przesądzi o dalszym uczestnictwie w zabawie. Rywalizować ze sobą będą duety złożone z dzieci i dorosłego członka rodziny.

Widownia oraz członkowie jury swój głos i poparcie oddadzą wstając z miejsca w trakcie występu danego duetu. Im więcej osób nagrodzi występ owacją na stojąco, tym więcej punktów przyznanych zostanie zawodnikom. W ten sposób uczestnicy mogą zdobyć aż 300 punktów.

Z kolei aplauz każdego z sędziów warty jest 50 punktów. Jednak te głosy oddadzą w ciemno! Podczas trwania występu sędziowie będą przebywać w odizolowanym „music boxie”. Nie zobaczą reakcji publiczności, dzięki temu nie zasugerują się ich opinią.

Na etapie castingowym zaprezentuje się 20 duetów rywalizując ze sobą w „minibitwach” – duet kontra duet. W czasie każdego występu publiczność będzie wstawać z miejsc, tym samym typując swoich faworytów. Po występach swoje punkty dołożą jurorzy. Zespoły z największą ilością punktów przejdą dalej. Do walki w dalszym etapie stanie 12 duetów. W kolejnych odcinkach na uczestników czekają różne zadania wokalne. Przed nimi odcinki tematyczne, śpiewanie z innymi duetami oraz występy z gwiazdami. W wielkim finale do walki staną 4 rodziny. Będą rywalizować o przychylność publiczności, jurorów, ale i o nagrodę główną.

CZYTAJ TAKŻE: AGNIESZKA SZULIM POPROWADZI "APLAUZ, APLAUZ!". KTO W JURY? [ZDJĘCIA]

Aplauz Aplauz

prowadząca: Agnieszka Szulim jury: Ania Rusowicz, Małgorzata Ohme, Piotr Rubik emisja: niedziela, 20:00 od 6 września

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×