"Aquarius" - nowy serial NBC z Davidem Duchovnym [WIDEO]

David Duchovny zagra główną rolę w nowym serialu NBC "Aquarius", którego premiera już 28 maja. Pierwszy sezon tej produkcji będzie można obejrzeć w internecie.

Multimedia

13-odcinkowy sezon nowego serialu "Aquarius" będzie można obejrzeć w internecie. Stacja NBC udostępni produkcję w sieci zaraz po zakończeniu emisji pilotażowego odcinka w telewizji.

  • Chcemy zaproponować naszym widzom coś nowego, czego w telewizji ogólnodostępnej jeszcze nie było. Jesteśmy w świadomi, że widzowie chcą oglądać kilka odcinków nowego serialu szybciej i według własnego uznania - powiedział Bob Greenblatt, szef koncernu NBC Entertainment.

Akcja serialu osadzona jest w 1967 roku. Głównym bohaterem jest policjant Sam Hodiak (David Duchowny), który pomaga w prowadzeniu śledztwa w sprawie tajemniczego zaginięcia. Dochodzenie prowadzi do sekty Rodzina, którą założył Charles Manson. Sekta dopuszcza się coraz większej ilości przestępstw aż dochodzi do brytalnego zabójstwa siedmiu osób, w tym Sharon Tate (żony Romana Polańskiego). Sam Hodiak musi złapać przestępców.

W obsadzie serialu znaleźli się także Gethin Anthony (jako Charles Manson), Grey Damon, Emma Dumont, Claire Holt, Michaela McManus i Brian F. O'Byrne. Premiera "Aquariusa" w czwartek, 28 maja 2015.

FILM https//youtu.be/aVTdizy0Wds

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×