Arkadiusz Milik oświadczył się Jessice Ziółek! Kim jest wybranka polskiego piłkarza?

Arkadiusz Milik oświadczył się Jessice Ziółek! Wygląda więc na to, że już wkrótce kolejny wielki piłkarski ślub! Jak wyglądały zaręczyny? Kim jest wybranka serca polskiego piłkarza?

Multimedia

Wygląda na to, że polscy piłkarze naprawdę wyjątkowo cenią sobie wartości rodzinne. Ostatnio na ślubnym kobiercu stanęli: Krzysztof Piątek, Maciej Rybus i Piotr Zieliński. Niedługo prawdopodobnie dołączy do nich Arkadiusz Milik, który właśnie zaręczył się z Jessiką Ziółek!

Krzysztof Piątek stanął na ślubnym kobiercu! Kim jest piękna wybranka zawodnika AC Milan? Zobacz więcej

Piłkarz SSC Napoli i reprezentacji Polski oświadczył się swojej ukochanej w czasie wakacji na greckiej wyspie Mykonos. Jessica oczywiście powiedziała "tak" i od razu zaprezentowała w mediach społecznościowych piękny pierścionek zaręczynowy. Napisała przy tym:

Jest taki dzień, gdy nadchodzi chwila, która otwiera nowy rozdział. Wydawałoby się, że ona niewiele już zmieni, bo przecież dowody miłości, które wzajemnie sobie dawaliśmy przez lata stanowią wystarczającą przysięgę. Jest taka chwila, na którą czeka każda z nas. Moja nadeszła ❤AREK ❤

Jessica Ziółek - kim jest?

Jessica Ziółek ma 24 lata. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, interesuje się modelingiem i modą. Sama projektuje ubrania. Niedawno wyszła pierwsza kolekcja jej marki Wild Mascot, która trafiła m.in. do najbardziej luksusowego butiku w Warszawie. Milika poznała przez przypadek w centrum handlowym.

- Po raz pierwszy spotkaliśmy się w sklepie odzieżowym. Byłam tam z mamą. Pewien chłopak cały czas mi się przyglądał. Po chwili podszedł i poprosił o numer telefonu lub jakikolwiek kontakt. Ja byłam "niedostępna" i powiedziałam, że go nie znam, więc numeru nie podam. Arek musiał o to trochę zawalczyć - opowiadała w jednym z wywiadów.

Anna i Robert Lewandowscy świętowali 6. rocznicę ślubu! Jak długo są już parą?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN24/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×