arkadiusz zgorzelski

Przeczytaj także:

"Królowe życia". Agnieszka Gebel ma 48 lat, choć trudno w to uwierzyć! "Nieprzyzwoite być taką piękną i zgrabną". Jak dziś żyje ulubienica widzów?

Agnieszka Gebel przez jakiś czas występowała w programie "Królowe życia", który przyniósł jej popularność i uwielbienie widzów. Uśmiechnięta i szczera bizneswoman pokazywała kulisy swojego życia w Monachium. Jak dziś żyje Agnieszka Gebel? "Królowa życia" skończyła w tym roku 48 lat, nadal mieszka w Niemczech. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia!

26.05.2022Królowe życia

"Królowe życia". Laluna Unique wiele poświęciła, aby przygotować się do tej walki! Na niewiele się to zdało! Zobacz zdjęcia z walki "królowej" w oktagonie!

Kasia "Laluna Unique" Aleksander od dłuższego czasu szykowała się do walki z Wiktorią Jaroniewską. Panie miały się zmierzyć na pięści w oktagonie. Jak poszło starcie? Czy poświęcenie "królowej" się opłaciło? Czy było warto? Sprawdź naszą galerię - publikujemy zdjęcia z walki "królowej życia" Laluny Unique na Fame MMA!

19.05.2022Królowe życia

"Królowe życia". Julia von Stein nową bohaterką hitu TTV! Jest projektantką trumien i odpowiada za malowanie zwłok!

Poszerza się skład programu "Królowe życia". Hitowy program telewizji TTV właśnie zyskał nową królową, którą została, pochodząca z Tarnowa, Julia von Stein. Pani, która uwielbia się chwalić znajomościami z osobistościami polskiego show-biznesu, na co dzień zajmuje się... projektowaniem trumien oraz malowaniem zwłok! Paradoksalnie, mamy do czynienia z narodzinami nowej gwiazdy?

18.05.2022Królowe życia

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×