"Army Of The Dead" Zacka Snydera nie tylko jako prequel. Będzie też serial anime na Netflix

Nowy film Zacka Snydera "Army of the Dead" doczeka się w serwisie Netflix nie tylko prequelu, ale także serialu anime. Scenariusz do obu produkcji napisze Shay Hatten, jeden ze współautorów scenariusza do "Army of the Dead". Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Zack Snyder i Netflix rozszerzają uniwersum "Army Of The Dead"

Powstaje nowy serial anime na podstawie scenariusza nadchodzącego filmu Zacka Snydera "Army of the Dead".

Bardzo się cieszę z możliwości ponownej współpracy z serwisem Netflix. Rozbudujemy uniwersum „Army of the Dead” o międzynarodowy prequel oraz niezwykle dynamiczną pod względem wizualnym animację. Nasza dotychczasowa współpraca przebiegała wspaniale, dlatego cieszę się z zaufania, jakim obdarzył mnie Netflix. - powiedział Zack Snyder.

Serial anime zatytułowany "Army of the Dead: Lost Vegas" to historia Scotta (Dave Bautista) i jego ekipy, którzy docierają do tajemniczego źródła wybuchu epidemii zombie w początkowej fazie upadku Las Vegas. Zack Snyder wyreżyseruje dwa odcinki serialu, natomiast showrunnerem będzie Jay Oliva („Batman DCU: Mroczny rycerz – Powrót” oraz nadchodzący serial oryginalny Netflix z gatunku anime pt. „Trese”), który wyreżyseruje również dwa odcinki.

"Liga Sprawiedliwości". Ekipa z Jaskini Batmana ratuje świat. Najlepszy film DCEU?Zobacz więcej

Producentami wykonawczymi będą Deborah Snyder, Zack Snyder i Wesley Coller z The Stone Quarry oraz Jay Oliva i Shay Hatten. Na potrzeby serialu w swoje filmowe role wcielą się ponownie Dave Bautista, Ana de la Reguera, Tig Notaro, Omari Hardwick i Ella Purnell.

FIlmowy prequel wyreżyseruje zdobywca nagrody Grimme, Matthias Schweighöfer, który ponownie wcieli się w rolę Ludwiga Dietera z „Army of the Dead”. Film zostanie wyprodukowany w Niemczech przez Deborę Snyder, Zacka Snydera i Wesleya Collera z The Stone Quarry oraz Matthiasa Schweighöfera i Dana Maaga z PANTALEON Films.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×