ARTE po polsku. Japoński nacjonalizm, mordercze diety i koncert Erica Claptona [ZDJĘCIA]

W ofercie ARTE po polsku pojawiły się kolejne filmy dokumentalne oraz reportaże. Sprawdźcie, co możecie obejrzeć!

Multimedia

Na początek polecamy dokument "Japonia - nacjonalizm na Dalekim Wschodzie". Japonia jest w ciężkiej sytuacji: zarówno jej stosunki z Rosją jak i ze Stanami Zjednoczonymi są bardzo napięte. Przy wzroście potęgi ekonomicznej i militarnej Chin, zagrożeniu ze strony Korei Północnej i krytyce Korei Południowej, nacjonalizm w Japonii przybiera na sile.

Emile Hirsch i Zoë Kravitz w mrocznym thrillerze o miłości w świecie przemocy [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Bardzo interesujący temat został podjęty w "Głodówki: cudowny przepis?". Głodówki stały się ostatnio bardzo popularne. Nie tylko odchudzają, ale i podobno pomagają przy stwardnieniu rozsianym, cukrzycy i nadciśnieniu oraz w szeregu innych chorób. Dziś sprawdzimy, czy to prawda. I jak czuje się osoba podczas takiej kuracji.

Natomiast na koniec warto dodać porwać się rozrywce, a wszystko za sprawą koncertu Erica Claptona. Artysta, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Brytyjski blueseman, gitarzysta, kompozytor i wokalista. Wszyscy znamy jego utwory takie jak „Layla”, „Tears In Heaven”, „Wonderful Tonight” czy wreszcie „I Get Lost”. Dziś zapraszamy Was na jego koncert podczas festiwalu Beloise Session w Szwajcarii.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×