Artur Rojek odchodzi z Myslovitz

Wokalista kończy współpracę z zespołem Myslovitz.

Multimedia

Na stronie zespołu pojawiło się oficjalne oświadczenie jego członków. Artur Rojek zdecydował się na solową karierę.

*Zespół Myslovitz w składzie Artur Rojek, Wojciech Powaga, Jacek Kuderski, Wojciech Kuderski i Przemysław Myszor oświadcza zgodnie, że postanowił zakończyć współpracę w dotychczasowym składzie.

Wojciech Powaga, Jacek Kuderski, Wojciech Kuderski i Przemysław Myszor będą występować dalej pod nazwą MYSLOVITZ z nowym wokalistą.

Artur Rojek będzie kontynuował działalność indywidualnie z innymi muzykami.

Wszystkich fanów zapraszamy na koncerty w nowych odsłonach. Dalej będziemy dla Was tworzyć i grać. Obiecujemy nie zawieść Was w przyszłej działalności.

Artur Rojek, Wojciech Powaga, Jacek Kuderski, Wojciech Kuderski i Przemysław Myszor*

Czy Myslovitz bez Artura Rojka nadal będzie odnosił sukcesy?

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • słuchacz (gość)

  Wreszcie. Przestanie nas męczyć. Juz dawno powinien to zrobić

  22.04.2012 20:11
 • oooo (gość)

  Ciekawe jaki powód..? bo jak dla kasy to LIPA, zespół ma już markę i jest znany, a samo ROJEK nikomu nic nie będzie mówiło, chyba że zrobi jak z De Mono, odszedł wokalista i dalej śpiewa jako De Mono :D

  21.04.2012 22:35
 • mishka1907 (gość)

  Myslovizt bez Artura Rojka już nie będzie tym samym zespołem, a nadzieja jest matką głupich jeżeli reszta grupy myśli ,że z niczego bez Rojka zrobią coś z nowym jakimś wokalistą. Głos i piosenki Myslovitz z Arturem idą ze mną przez całe życie.. zaraziłam bliskich obcych znajomych Rojkiem.. śpiewamy wspólnie.. wszystkie chandry uciekają,a przychodzą logiczne rozwiązania problemów.,ojj szkoda ale widocznie są zbyt długo razem. Z resztą numer z Makowieckim dla Rojka był świństwem.. Jak Grzegorza Ciechowskiego umarł Republika upadła, grupa rozwiązała zespół z godnością i szacunkiem dla wspaniałego wokalisty bez którego nie miałaby sensu istnienia. Fani Myslovitz to głównie fani Artura Rojka. To Jego głos jest słuchaczom potrzebny,i nie wątpliwie fani go nie zawiodą. Ciekawe czy wróci do swojego starego Lenny Valentino, któremu przydałby się lifting i siła optymistycznych tekstów piosenek. Powodzenia dla A.Rojka jak większość fanów będę przyglądała się i dopingowała.. i kupię kolejną dobrą płytę z dobrą muzyką.

  21.04.2012 13:53
 • gagaaa (gość)

  Szkoda, że kolejny zespół się rozpada. Pewnie zgrzyty, bo płytę solowa można nagrać nie odchodząc od zespołu.

  21.04.2012 11:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×