artur żmijewski

"Zołza". Małgorzata Kożuchowska zachwyca na premierze swojego filmu. Towarzyszyli jej m.in. Artur Żmijewski, Ilona Łepkowska i Paulina Koziejowska

W warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się oficjalna premiera długo wyczekiwanej komedii w reżyserii Tomasza Koneckiego z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Film "Zołza" przybliża historię Anny, której bilans życia prezentuje się imponująco: 1 mąż, 2 dzieci, 36 statuetek i 40 milionów widzów. Gwiazdy dopisały na premierze - na ściance stanęli m.in. Artur Żmijewski, Łukasz Garlicki, Joanna Majstrak, Agnieszka Kawiorska i Anna Samusionek. Zobacz zdjęcia z premiery!

14.09.2022Zołza

"Ojciec Mateusz". Ewa Żmijewska pochwaliła się swoją partnerką. Córka Artura Żmijewskiego pokazała, jak mieszkają!

Artur Żmijewski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Mimo tego, że jest kochany przez Polaków, a produkcje z jego udziałem oglądają miliony, to mocno chroni swoją prywatność, a widzowie niewiele wiedzą o życiu rodzinnym Artura Żmijewskiego. Teraz głośno jest za sprawą córki aktora, Ewy Żmijewskiej, która postanowiła pochwalić się swoją partnerką! Zobaczcie, jak mieszkają.

29.03.2022Ojciec Mateusz

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×