"Artyści przeciw nienawiści". Kiedy i gdzie odbędzie się koncert przeciwko nienawiści? Wydarzenie nie odbędzie się w Gdańsku!

"Artyści przeciw nienawiści" - jest już miejsce i data koncertu przeciw nienawiści! Mimo starań organizatorów, wydarzenie nie odbędzie się w Gdańsku na Ergo Arenie. Doda podzieliła się z fanami pierwszymi szczegółami koncertu. Sprawdźcie gdzie i kiedy odbędzie się wydarzenie "Artyści przeciw nienawiści".

Multimedia

Artyści przeciw nienawiści - wyjątkowy koncert, którego pomysłodawczynią jest Doda odbędzie się już 27 lutego w Atlas Arenie w Łodzi! Artystka, która po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicz zaprosiła do współpracy wszystkich polskich artystów, podzieliła się z fanami pierwszymi szczegółami tego wyjątkowego wydarzenia.

Z radością możemy Was poinformować o dacie koncertu! Koncert WSZYSTKICH ARTYSTÓW, ponad podziałami! Kto wystąpi, co będzie się działo w Łodzi 27.02? Od jutra na bieżąco będziemy Wam przekazywać kolejne szczegóły... - poinformowano na Instagramie.

Rodzina, aktorzy, politycy, dziennikarze i tłum gdańszczan żegnają prezydenta AdamowiczaZobacz więcej

Przypominamy, że zainteresowanie akcją "Artyści przeciw nienawiści" wyrazili m.in. Grzegorz Hyży, Justyna Steczkowska, Dawid Kwiatkowski, Cleo, Natalia Szroeder, Ewelina Lisowska, Igor Herbut, Michał Szpak, Margaret, Bajm, Julia Wieniawa, Natalia Kukulska, Katarzyna Nosowska, Kasia Popowska, Gromee, Quebonafide, Daria Zawiałow, Mandaryna, Wilki, Enej, Maryla Rodowicz, Marina Łuczenko-Szczęsna, Honorata Skarbek, Sławek Uniatowski, Robert Janowski, Patrycja Markowska, Kasia Cerekwicka, Roksana Węgiel i wielu, wielu innych.

Od ponad tygodnia zespół osób, który włączył się pro bono w organizacje koncertu z udziałem polskich artystów, pracuje intensywnie nad stworzeniem wydarzenia, które połączy wszystkich, przeciwstawi się mowie nienawiści, zatrzyma fale hejtu, wrogości i złych emocji. Polscy artyści chcą być ponad podziałami społecznymi i politycznymi i zjednoczyć swoich fanów - czytamy na profilu wydarzenia.

Wydarzenie ma charakter charytatywny. Doda opublikowała już na swoim profilu na Instagramie plakat koncertu, który możecie zobaczyć w galerii!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×