Artyści przeciw nienawiści. Marta Manowska szczerze o inicjatywie Dody. Popiera koncert przeciwko nienawiści?

Wstrząsająca śmierć Prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza to dla wielu osób okazja do refleksji. Tragiczne wydarzenie skłoniło Dodę do podjęcia inicjatywy zorganizowania koncertu, na którym wystąpić by mieli różni artyści. W rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl Marta Manowska, czyli prowadząca "Rolnik szuka żony" skomentowała działania wokalistki. Czy popiera koncert przeciwko nienawiści?

Multimedia

Artyści przeciw nienawiści to spontaniczna inicjatywa Dody, która po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska — Pawła Adamowicza, podjęła decyzję o zorganizowaniu wyjątkowego koncertu. Artystka do współpracy zaprosiła wszystkich polskich artystów, w tym Justynę Steczkowską i Edytę Górniak, z którymi nie ma najlepszych relacji. Zainteresowanie akcją wyrazili m.in. Rafał Szatan, Grzegorz Hyży, Dawid Kwiatkowski, Cleo, Natalia Szroeder, Ewelina Lisowska, Igor Herbut, Michał Szpak, Margaret, Bajm, Julia Wieniawa, Natalia Kukulska i wielu, wielu innych.

Artyści jednoczą się dzięki Dodzie! Zagrają koncert przeciwko nienawiści!Zobacz więcej

Doda zapewnia, że koncert pokoju odbędzie się już za parę tygodni. Szczegóły wydarzenia nie są jednak na razie znane. O spontaniczną inicjatywę Doroty Rabczewskiej postanowiliśmy zapytać Martę Manowską, którą również dotknęła śmierć Prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Dziennikarka w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl powiedziała, że promocja radosnego programu, jakim jest "Sanatorium miłości", sprawia jest ostatnio wiele trudności, zwłaszcza w czasie żałoby narodowej. Manowska przyznała, że uczestniczyła w marszu milczenia w hołdzie tragicznie zmarłemu prezydentowi -Potrzebowałam tego.

Czy Marta Manowska popiera idee organizacji koncertu przeciwko nienawiści?

Każda taka inicjatywa jest dobra, dlaczego miałaby być zła? Ona nie powinna być jednak wykorzystywana do tego, że łączy skłócone artystki, bo po co? [...] Fajnie by było, gdybyśmy my wszyscy nie robili tych podziałów. Przecież nie trzeba tego koncertu wykorzystywać w taki sposób, tylko wykorzystać jako siłę jedności — powiedziała Manowska.

Rodzina, aktorzy, politycy, dziennikarze i tłum gdańszczan żegnają prezydenta AdamowiczaZobacz więcej

W rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl dziennikarka wypowiedziała się również na temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Jurka Owsiaka. Czy dostrzega w polskim społeczeństwie narastającą agresję i nienawiść? Zobaczcie wideo!

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Poetamuzyk (gość)

    Brawo dla p. EDYTY i p. AGNIESZKI

    21.01.2019 19:52
  • Teresa (gość)

    Zarzuca sie Dodzie,ze chce sie wypromowac,Chylinska zarzucila Dodzie ,by zaczela od siebie . A Przeciez Doda wlasnie zaczela od siebie ,wyciagajac reke do Steczkowskiej czy Gorniak. Tego nikt nie widzi>? Doda pomaga charytatywnie niesamowicie ,nie szukajac rozglosu ,tylko nie wiem dlaczego jest tak traktowana? Zazdrosc? ,ze daje sobie rade w zyciu? Nie placze nie narzeka w wywyiadach jak Gorniak. Gdyby to zaproponowala Chylinska czy Gorniak oj to by TVN i Polsat pisaly o tym co chwile.

    21.01.2019 06:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×