"Ash kontra martwe zło" w HBO GO i Cinemax [WIDEO+ZDJĘCIA]

W sobotę, 5 marca w Cinemax rusza "Ash kontra martwe zło" – ociekający krwią serial grozy, będący kontynuacją kultowych filmów "Martwe Zło" i "Armia ciemności". Główny bohater, Ash Williams powraca po trzydziestu latach, aby ponownie zmierzyć się z siłami ciemności. Premiery kolejnych odcinków serialu będą emitowane w każdą sobotę o godz. 20.00. Użytkownicy HBO GO mogą oglądać cały pierwszy sezon serialu już od 1 marca.

Multimedia

Ash Williams (Bruce Campbell) od trzydziestu lat prowadzi spokojne, kawalerskie życie. Do czasu… Wystarcza moment nieuwagi, a słowa wyczytane z Necronomiconu przypominają Ashowi o makabrycznych wydarzeniach z przeszłości, które miały miejsce przed laty w opuszczonym domku w lesie. Siły zła ponownie wychodzą z ciemności. Tylko Ash może przeciwstawić się śmiercionośnym demonom i uratować rodzaj ludzki przed zagładą.

"Ash kontra martwe zło" to ociekający krwią serial grozy, który jest kontynuacją kultowych, niezwykle popularnych w latach 80. i 90. filmów "Martwe zło" oraz "Armia ciemności". Odpowiedzialny za ich sukces, reżyser Sam Raimi jest również twórcą serialu.

Produkcja Starz wciąga ekscytującą fabułą i zwariowanym humorem, nie brakuje w niej też solidnej porcji makabry. W główne role wcielają się Bruce Campbell (Martwe zło), Ray Santiago (Chłopaki do wzięcia), Jill Marie Jones (Blondynka w koszarach) oraz Lucy Lawless (serial Spartakus: Krew i piach). Pierwszy sezon serialu składa się z dziesięciu trzydziestominutowych odcinków.

Pełny sezon serialu Ash kontra martwe zło można oglądać już od wtorku, 1 marca w HBO GO. Premiery odcinków na antenie Cinemax będą odbywały się w każdą sobotę o godz. 20.00. Co tydzień będą emitowane dwa nowe odcinki serialu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×