Ashton Kutcher jednak wspiera Demi Moore

Albo nie jest tak nieczuły, jak podejrzewano, albo przejął się krytyką...

CZYTAJ TAKŻE: DEMI MOORE PALIŁA PRZYPRAWĘ DO POTRAW? DEMI MOORE MIAŁA ATAK EPILEPSJI

Przed kilkoma dniami media nie zostawiały suchej nitki na Ashtonie Kutcherze, który z nową narzeczoną imprezował w Brazylii, kiedy jego wciąż aktualna żona trafiła po zatruciu do szpitala. Jednak Kutcher nie jest tak nieczuły, jak podejrzewano. W środę zauważono, że odwiedził Demi Moore w jej posiadłości w Benedict Canyon i okazało się, że nie była to jego pierwsza wizyta od czasu, kiedy aktorka trafiła do szpitala!

Na wieść o pobycie Demi w szpitalu, Kutcher przerwał swój pobyt w Brazylii, wrócił do Los Angeles i od razu skierował się do centrum kabalistycznego w Beverly Hills, w którym bywali z Demi jako małżeństwo, po poradę, w jaki sposób najlepiej mógłby pomóc żonie!

CZYTAJ TAKŻE: DEMI MOORE W SZPITALU TO KONIEC MAŁŻEŃSTWA DEMI I ASHTONA

  • To bardzo trudny czas także dla Ashtona, który z jednej strony kocha Demi, zaś z drugiej czuje się kompletnie bezsilny w obliczu jej problemów - powiedział jeden ze znajomych. - Kiedy przyszedł do jej domu, oboje razem się modlili, a teraz myśli o tym, w jaki sposób mógłby jej pomóc w tym trudnym okresie...

  • Nie ma mowy o pojednaniu i rezygnacji z rozwodu, jednak oboje wciąż mają dla siebie wiele ciepłych uczuć i Ashton stara wesprzeć Demi - przekonuje osoba znająca parę.

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×