"Aşk 101". Kaan Urgancioglu, czyli Emir z "Wiecznej miłości" w nowym tureckim serialu Netflixa! Kiedy premiera?

Kaan Urgancioglu, czyli okrutny Emir z "Wiecznej miłości" zagra w nowym tureckim serialu "Aşk 101". Produkcja jest przygotowywana przez Netflix i to właśnie na tej platformie będzie mieć swoją premierę. Kiedy?

Multimedia

Emir z "Wiecznej miłości" w Netflixie

Kaan Urgancioglu kojarzony jest przez polskich widzów z rolą czarnego charakteru w serialu "Wieczna miłość" (tur. "Kara sevda") z Neslihan Atagül i Burakiem Özçivitem w rolach głównych. Jego bohater - okrutny, bezwzględny i nieznoszący sprzeciwu Emir Kozcuoglu - był głównym antagonistą serialowych Nihan (Neslihan Atagül) i Kemala (Burak Özçivit). Teraz Urgancioglu pojawi się w tureckim serialu Netflixa.

Kaan Urgancıoğlu, czyli arogancki i nieziemsko przystojny Emir! Kim jest gwiazdor "Kara sevda"? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

"Aşk 101" ("Miłość 101") ma być turecką adaptacją hiszpańskiego serialu Netflixa, "Elite". Głównymi bohaterami są 17-latkowie szukający swojego miejsca na świecie. Akcja toczy się w latach 90. XX wieku. , które w serialu toczy się w 90-tych latach ub. wieku. Licealiści nie chcą, aby ich ukochana nauczycielka odeszła ze szkoły, dlatego postanawiają zeswatać ją z nowym wuefistą - trenerze koszykówki, który właśnie dołączył do kadry nauczycielskiej. Są przekonani, że dzięki temu nauczycielka zostanie w mieście. Niestety szybko okazuje się, że miłością nie da się tak łatwo sterować.

Serial będzie miał 8 odcinków. Premiera na Netflix zapowiadana jest na 2020 rok. Obok Kaana Urgancioglu, który wciela się w Kemala (cóż za ironia losu), zobaczymy też dwie znane z pokazywanych w Polsce seriali tureckie aktorki. W "Aşk 101" grają bowiem Alina Boz, czyli Hazal z "Rozdartych serc" oraz Pinar Deniz, czyli Yıldız ze "Zranionej miłości".

Nowy turecki serial na Netflix! O czym opowiada "Avlu"? W obsadzie gwiazda "To moje życie"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ania (gość)

    Znakomity aktor, serial zapowiada się ciekawie. :)

    15.12.2019 14:24
  • Madzix (gość)

    Super :D

    11.12.2019 23:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×