"Aşk 101". Kim jest Pınar Deniz, czyli piękna nauczycielka z "Love 101"? Ile ma lat? Gdzie jeszcze zagrała?

Na platformie Netflix niedawno zadebiutował nowy turecki serial pt. "Love 101" (org. "Aşk 101"). Jedną z gwiazd produkcji jest Pinar Deniz, czyli piękna nauczycielka z "Love 101"? Ile ma lat? Gdzie jeszcze zagrała? Sprawdziliśmy!

Multimedia

KIM JEST PINAR DENIZ?

Ile lat ma Pinar Deniz? Coś, co powinno być prostą sprawą, okazuje się dość sporną kwestią, ponieważ różne źródła podają różne daty urodzenia pięknej aktorki. Baza IMDb podaje, że Pinar Deniz urodziła się 4 listopada 1993 roku w Adanie, jednocześnie zaznaczając, że aktorka legitymuje się dowodem osobistym, w którym data urodzenia to 2 lutego 1994 roku. Jeszcze inną datę podaje turecka Wikipedia, czyli 10 listopada 1994 roku.

Będą nowe odcinki tureckiego serialu na Netflix?Zobacz więcej

Pinar Deniz ma arabskie korzenie, jednak jej rodzina wyemigrowała z Libanu do tureckiego miasta Mardin. Później Deniz przeniosła się do Stambułu, gdzie na uniwersytecie studiowała reklamę oraz PR. Swoją karierę rozpoczęła w 2014 roku, gdy pojawiła się w epizodzie w serialu "Sil Bastan". Rok później na moment pojawiła się w serialach "Beyaz Yalan" oraz "Gunebakan", a w 2017 roku można było oglądać ją w komedii romantycznej "Kardesim Benim 2".

Przełom przyszedł w 2016 roku, gdy Pinar Deniz pojawiła się jako Yildiz w serialu "Zraniona miłość". Fani zaczęli ją kochać! Jej kolejna rola przyszła w 2018 roku wraz z serialem "Bir Deli Rüzgar", a teraz mogliśmy ją podziwiać w roli nauczycielki Burcu w serialu Netflix pt. "Love 101". Fani już zacierają ręce na 2. sezon! Jednocześnie piękna aktorka przygotowuje się też do roli w nowym serialu - "Kral".

Tureckie aktorki, które zachwycają urodą. Wiele z nich otrzymało tytuł Miss Turcji! Która najpiękniejsza?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×