"Aşk 102". Przerwano zdjęcia do 2. sezonu "Love 101". Aktorka z "Rozdartych serc" ma koronawirusa!

Przerwano zdjęcia do 2. sezonu tureckiego serialu Netfliksa "Aşk 101" ("Love 101"). Okazało się, że aktorzy i członkowie ekipy technicznej zostali zarażeni koronawirusem.

Multimedia

Aktorzy "Aşk 102" z koronawirusem!

W obecnych czasach praca na planie seriali i filmów uzależniona jest od stanu zdrowia wszystkich osób pracujących przy danej produkcji. Jeśli koronawirus zostanie wykryty u jednej osoby, prace muszą zostać wstrzymane. Tak też się stało w przypadku serialu "Aşk 102" - 2. sezonu "Aşk 101".

Netflix usunął homoseksualny wątek z serialu. Wszystko przez tureckie władze?Zobacz więcej

Pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 otrzymali m.in. aktorzy - znana polskim widzom z "Rozdartych serc" Alina Boz, która wciela się w Edę oraz Kubilay Aka, czyli serialowy Kerem. Przed przerwaniem zdjęć ekipa przymierzała się do prac nad końcówką serii.

"Aşk 101" - o serialu

W 1998 roku grupa młodych ludzi (Eda, Osman, Sinan i Kerem) ucząca się w szkole w Stambule jest zagrożona wyrzuceniem z powodu złego zachowania. Bardzo różnią się od swoich kolegów z klasy i dlatego bardzo samotni. Dyrektor i większość nauczycieli jest przeciwko nim, a tylko jedna z nich, Burcu, robi wszystko, aby chronić młodzież. Jednak okazuje się, że Burcu zostanie wkrótce przeniesiona do innego miasta, a to oznacza, że wszyscy zostaną wyrzuceni po jej odejściu. Aby temu zapobiec, uczniowie łączą się i układają plan: sprawią, że Burcu zakocha się w kimś tak, że pozostanie w Stambule. Zgodnie z prawem, po ślubie będzie mogła sama wybrać miejsce pracy. Proszą o pomoc Işık, wzorową uczennicę o wielkim sercu, która staje się częścią ich grupy.

Kim jest Pınar Deniz, czyli piękna nauczycielka z "Love 101"? Ile ma lat? Gdzie jeszcze zagrała?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×