asteriks i obeliks: imperium smoka

Przeczytaj także:

Robert Makłowicz ma dwóch synów. Mikołaj Makłowicz udowadnia, że niedaleko pada jabłko od jabłoni! Czym zajmuje się syn słynnego kucharza?

Robert Makłowicz to postać, której przedstawiać chyba nikomu w Polsce nie trzeba. Fani pieszczotliwie nazywają go "królem Internetu", a wszystko za sprawą jego kulinarnego programu, który jakiś czas temu z telewizji przeniósł się do sieci, gdzie robi prawdziwą furorę! Nie wszyscy jednak wiedzą, że Robert Makłowicz ma dwóch synów, z czego jeden udowodnia, że niedaleko pada jabłko od jabłoni! Sprawdźcie, czym zajmuje się i jak wygląda Mikołaj Makłowicz!

02.03.2022Makłowicz w podróży

"Asterix i Obelix". Fantastyczne wiadomości dla fanów opowieści o najsłynniejszych Galach na świecie! Jaką niespodziankę przygotował Netflix?

Na platformie Netflix znajduje się całkiem pokaźny wybór filmów animowanych bawiących zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wśród nich znajdziemy produkcje opowiadające o przygodach najsłynniejszych Galów na świecie, m. in. "Asterix i Obelix. Osiedle bogów" oraz "12 prac Asteriksa". Niedługo w bibliotece Netfliksa mają pojawić się kolejne animacje przedstawiające historie ukochanych bohaterów. Jakie są plany?

04.03.2021Asterix i Obelix

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×