"Asy wywiadu". Serialowa komedia szpiegowska z Davidem Schwimmerem na FOX Comedy! Kiedy premiera?

David Schwimmer, czyli niezapomniany Ross z serialu "Przyjaciele", w nowym serialu komediowym na FOX Comedy! "Asy wywiadu" (ang. "Intelligence") już w styczniu w telewizji!

Multimedia

"Asy wywiadu" od soboty, 9.01.2021 o godz. 20:25 na FOX Comedy! - sprawdź program tv

Dla fanów komedii szpiegowskich FOX Comedy przygotował nowy serial z Davidem Schwimmerem ("Przyjaciele", "Americam Crime Story") w roli w agenta specjalnego! Pracujący dla Agencji Bezpieczeństwa Narodowego USA Jerry zostaje wysłany do Wielkiej Brytanii, by pomóc w walce z cyberprzestępczością.

"Przyjaciele" powrócą na plan w marcu przyszłego roku! Matthew Perry podgrzewa emocje fanów przed odcinkiem specjalnymZobacz więcej

Arogancki Amerykanin nie jest jednak dobrze odbierany przez nowych współpracowników. Za wyjątkiem Josepha (Nick Mohammed), analityka komputerowego, który jest zafascynowany Jerrym. Razem ze swoim nowym kompanem Jerry próbuje odnaleźć cyberterrorystę, wprowadzając nieco chaosu do skostniałej brytyjskiej instytucji.

W serialu występują David Schwimmer jako Jerry Bernstein, Nick Mohammed jako Joseph Harries, Jane Stanness jako Mary, Sylvestra Le Touzel jako Christine Cranfield oraz Oliver Birch jako Quentin O'Higgins. O tym, jak Jerry poradzi sobie w nowym otoczeniu, dowiemy się w styczniu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×