"Asymetria". Paula Marciniak wraca do showbiznesu! Modelka zagrała w filmie Konrada Niewolskiego!

Paula Marciniak kilka lat temu próbowała swoich sił w showbiznesie. Można było oglądać ją w serialach, próbowała sprawdzać się jako wokalistka i działała jako modelka, co zaowocowało m.in. sesją zdjęciową dla magazynu CKM. Później zniknęła, ale wszystko wskazuje na to, że Marciniak szykuje powrót!

Multimedia

Paula Marciniak od jakiegoś czasu jest coraz aktywniejsza w mediach społecznościowych, a także pojawiała się na różnych premierach i eventach. Teraz wiemy też, że przygotowuje się do roli w kolejnym filmie!

Marciniak pojawi się w małej roli w nowym filmie Konrada Niewolskiego pt. "Asymetria", do którego właśnie trwają zdjęcia. Kogo konkretnie zagra? Tego nie wiemy. Gwiazdą produkcji jest Mikołaj Roznerski, a całość jest zapowiadana jako film utrzymany w stylu kultowej "Symetrii". Może być ciekawie!

Dominik Abus trafił do szpitala! Gwiazdor TTV będzie miał operację!Zobacz więcej

Warto dodać, że Paula Marciniak, chociaż może nie była ostatnio w blasku fleszy, to działała po drugiej stronie kamery. W jej dorobku artystycznym możemy zobaczyć, że ostatnio była m.in. II reżyserem serialu "Ślad", gdzie była odpowiedzialna za organizację planu.

Jednocześnie Paula Marciniak jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie publikuje bardzo odważne zdjęcia, podkreślające naturalność modelki. Podoba wam się Paula Marciniak w takim wydaniu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×