"Atak paniki". JIMEK, Damięcki i Torbicka na uroczystej premierze filmu. Kto jeszcze? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu Pawła Maślony, "Atak paniki". Produkcja od 19 stycznia w kinach!

Multimedia

"Atak paniki" to fabularny pełnometrażowy debiut Pawła Maślony, zdobywcy głównej nagrody za krótki metraż na festiwalu w Palm Springs ShortFest. W rolach głównych występują uznani aktorzy: Artur Żmijewski, Dorota Segda, Magdalena Popławska, Grzegorz Damięcki oraz Nicolas Bro.

TOP20 komedii, które trzeba obejrzeć w 2018 roku! [ZWIASTUNY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Film określany jest jako czarna komedia ze szczyptą refleksji, na którą składa się szereg pozornie niezwiązanych ze sobą historii, dla których wspólnym mianownikiem jest tytułowy atak paniki. - Wszystkie opisane historie są dla mnie bardzo osobiste – mówi Paweł Maślona. - Nie dlatego, że je przeżyłem, ale dlatego, że dotykają mnie w jakiś szczególny sposób, opowiadają o moich lękach, frustracjach i obsesjach. A także wszystkim tym, co dostrzegam w życiu swoim i moich bliskich, a czasem zupełnie przypadkowych osób.

Na premierze "Ataku paniki" w Warszawie pojawił się tłum gwiazd, w tym m.in. Radzimir "JIMEK" Dębski, który stworzył soundtrack do filmu, Mateusz Damięcki z narzeczoną, Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, Piotr Rogucki, Aleksandra Pisula, Vanessa Aleksander, Danuta Stenka, Grażyna Torbicka, Aleksandra Hamkało, Jacek Cygan, Roma Gąsiorowska, Stefano Terrazzino czy Aleksandra Adamska. Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia!

Żmijewski, Segda, Popławska i Damięcki w nowej polskiej komedii! Kiedy premiera? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×