"Atak paniki". Żmijewski, Segda, Popławska i Damięcki w nowej polskiej komedii! Kiedy premiera? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W sieci właśnie pojawił się pierwszy teaser nowej polskiej komedii pt. "Atak paniki". Reżyserem filmu jest Paweł Maślona, natomiast obraz do kin trafi 19 stycznia 2018 roku.

Multimedia

"Atak paniki" to brawurowa komedia, w której codzienność zmienia się w czyste wariactwo, ukazując histeryczne oblicze bohaterów.

Akcja filmu koncentruje się na losach kilkorga bohaterów, którzy są powiązani ze sobą w nieoczywisty sposób. Pokręcony radiowiec, kelner z ambicjami podbicia wszechświata, perfekcyjna panna młoda w opałach, odnosząca sukcesy autorka kryminałów, mąż i żona w podróży życia oraz specjalista od zwierzęcego behawioryzmu ulegają atakowi paniki i dochodzą do punktu, z którego jest tylko jedno wyjście.

Finał serialu o sile kobiet [KOMENTARZ]Zobacz więcej

W pełnometrażowym debiucie fabularnym Pawła Maślony zobaczymy uznanych aktorów: Artura Żmijewskiego (Pitbull. Niebezpieczne kobiety), Dorotę Segdę (Artyści, Tato), Magdalenę Popławską (Jestem mordercą, Obietnica) Grzegorza Damięckiego (Belfer, Po prostu przyjaźń) oraz Nicolasa Bro (Nimfomanka cz.1, Małżeńskie porachunki).

Ponadto w obsadzie znaleźli się też m.in. Aleksandra Pisula, Małgorzata Hajewska, Bartłomiej Kotschedoff oraz Roman Gancarczyk. Autorami scenariusza są Paweł Maślona, Aleksandra Pisula oraz Bartłomiej Kotschedoff.

"ATAK PANIKI" W KINACH OD 19 STYCZNIA 2018 ROKU

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×