"Atlanta". To jest Ameryka! Drugi sezon serialu nasączonego rapem już wkrótce na FOX Comedy! [ZDJĘCIA]

Już 19 maja o godzinie 23:50 fani dobrych seriali komediowych, a także miłośnicy rapu i czarnych brzmień, będą mieli szansę po raz drugi podglądać życie Earnesta „Earna” Marksa (Donald Glover) i Alfreda Milesa (Brian Tyree Henry). Wszystko za sprawą powracającej na antenę FOX Comedy jednej z najlepiej przyjętych, komediowych produkcji ostatnich lat – Atlanty!

Multimedia

"ATLANTA" - SPRAWDŹ PROGRAM TV

"Atlanta" to jeden z największych komediowych hitów ostatnich lat. Sezon pierwszy odebrany został przez widzów niezwykle dobrze, a sam serial zdobył szereg prestiżowych nagród, w tym: Złoty Glob za Najlepszy serial komediowy oraz dla Najlepszego aktora w serialu komediowym - Donalda Glovera, statuetkę Emmy dla Donalda Glovera w kategorii Najlepszy aktor w serialu komediowym oraz najlepsza reżyseria serialu komediowego, która również trafiła do jego rąk.

Zagadką dla fanów może być jednak oficjalny tytuł sezonu drugiego, który na pierwszy rzut oka nie jest do końca jasny. Atlanta Robbin’ season (sezon kradzieży) odnosi się do okresu przed świętami Bożego Narodzenia, kiedy w tytułowym mieście znacząco wzrasta przestępczość. Wszystko to zostanie widzom pokazane i wytłumaczone już na początku pierwszego odcinka, w którym Earn i Darius składają wizytę wujowi jednego z nich, zwanemu „Człowiekiem Aligatorem”.

Karolak z Pączkami, KASA oraz uczestnicy "The Voice of Poland" i "Idola" w Opolu!Zobacz więcej

Sezon drugi ma być dużo bardziej mroczy od pierwszego i nie tak eksperymentalny jak pierwszy, ponieważ twórcy zdecydowali się na jedną, wiodącą i spójną historię. Hiro Murai, producent i reżyser większości odcinków serialu opowiada:

Mroczność tego sezonu nakręca Paper Boi, który wydał swój drugi mixtape i jest wokół niego dużo szumu, a także wiele niepokoju i oczekiwań związanych z samą branżą. To w dużej mierze odzwierciedla doświadczenia wszystkich nas – tworzących ten serial. Oczywiście sam moment pisania i kręcenia serialu był bardzo napięty politycznie i społecznie. To bardzo burzliwy i dziwny czas, który wydawał się nam niepewny. Więc w serialu też jest niepokój, który cały czas wisi w powietrzu.

Jak potoczą się losy bohaterów Atlanty? Z czym będą musieli się zmierzyć i jakie wyzwania ich czekają? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w sobotę 19 maja o godz. 23:50 tylko na FOX Comedy!

Zobacz galerię

Natalia Krakowiak o swoim udziale w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×