"Atomówki". Chloe Bennet pochwaliła się metamorfozą do roli Bójki! O czym będzie aktorska wersja znanej kreskówki?

Niedawno pojawiły informacje na temat planów dotyczących stworzenia aktorskiej wersji "Atomówek". Odtwórczyni jednej z głównych ról, Chloe Bennet, musiała zaingerować w swój wizerunek, aby upodobnić się do odgrywanej przez siebie postaci. Efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych!

Multimedia

Metamorfoza Chloe Bennet

Stacja CW pracuje nad stworzeniem aktorskiej wersji "Atomówek". Akcja serialu będzie się rozgrywać w czasach, kiedy tytułowe Atomówki są już dorosłe, a ich życie zdecydowanie odbiega od wersji znanej nam z kultowej kreskówki. Co prawda ekipa jeszcze nie weszła na plan zdjęciowy, jednak aktorzy już poważnie się do tego przygotowują. Chloe Bennet, odtwórczyni roli Bójki, podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych swoim nowym wyglądem, po zmianie koloru włosów związanej z wcielaniem się w Bójkę.

O czym będzie aktorska wersja "Atomówek"?

W aktorskiej wersji Atomówek, główne bohaterki są już ponad dwudziestoletnimi kobietami. Ich nadzwyczaj intensywne dzieciństwo, które spędziły przede wszystkim na walce ze złem, dało efekty w postaci samotności, niepokojów i licznych lęków w dorosłym życiu. Bójka, Bajka i Brawurka muszą stawiać czoła licznym traumom oraz żalowi spowodowanemu tym, że poświęciły swoje dzieciństwo na walkę z potworami.

Została ogłoszona aktorska obsada serialu! Kto zagra w ekranizacji kultowej animacji?Zobacz więcej

Poza Chloe Bennet, w rolach głównych zobaczymy Dove Cameron w roli Bajki oraz Yanę Perrault jako Brawurkę. Póki co, stacja zamówiła pierwszy odcinek "Atomówek". Jeśli ten odniesie sukces, zostanie złożone zamówienie na cały sezon, który będzie miał swoją premierę najprawdopodobniej jesienią.

Czekacie na aktorską wersję "Atomówek"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×