"Atomówki". Maggie Kiley, reżyserka odcinka pilotażowego, podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciem nowych Atomówek! Sprawdź, jak wyglądają dorosłe Bójka, Bajka i Brawurka!

Trwają prace nad odcinkiem pilotażowym aktorskiej wersji "Atomówek". Reżyserka serialu podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych pierwszym oficjalnym spojrzeniem na nowe wcielenia Bójki, Bajki i Brawurki. Sprawdźcie, jak wyglądają dorosłe Atomówki!

Multimedia

Pierwsze spojrzenie na nowe Atomówki

Maggie Kiley jest reżyserką pilotażowego odcinka aktorskiej wersji "Atomówek". Obecnie trwają prace na planie pierwszego odcinka serialu, a jeśli ten okaże się być sukcesem, powstanie cały sezon, który najprawdopodobniej będzie miał swoją premierę jesienią tego roku. 13 kwietnia 2021 roku, reżyserka opublikowała na swoim profilu na Instagramie fotografię przedstawiającą pierwsze oficjalne spojrzenie na wizerunek głównych bohaterek w powstającym właśnie serialu.

W nowej produkcji w rolę Bójki wcieli się Chloe Bennet, postać Bajki odegra Dove Cameron, natomiast Brawurką została Yana Perrault. Wizerunki wszystkich trzech aktorek są widoczne na zdjęciu opublikowanym przez Maggie Kiley.

Do obsady serialu dołączyła Robyn Lively! Wiadomo także, kto zostanie narratorem!Zobacz więcej

Aktorska wersja kultowej animacji nie stanowi interpretacji tej samej historii, jaka została przedstawiona w kreskówce. Fabuła nowego serialu będzie przedstawiać losy tytułowych Atomówek po dwudziestce, kiedy żałują poświęcenia swojego dzieciństwa wyłącznie na walkę ze złem i każdego dnia mierzą się z negatywnymi emocjonalnymi konsekwencjami swojej przeszłości.

Podobają Wam się Atomówki w takiej wersji?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×