"Atomówki". Nowe przygody Bójki, Bajki i Brawurki od 25 lipca w Cartoon Network

Trzy siostry, supermoce i walka ze złem – Bajka, Bójka i Brawurka znów w akcji! Na widzów Cartoon Network czekają kolejne nowe odcinki pierwszego sezonu kultowych „Atomówek”. Premiera w poniedziałek 25 lipca.

Multimedia

"Cukier, słodkości i różne śliczności" - z tych składników miały powstać trzy idealne dziewczynki, ale w wyniku dodania do tej mieszanki Związku X powstały one – Bajka, Bójka i Brawurka, urocze siostry z supermocami. Pełne wdzięku i uroku potrafią miotać piorunami, strzelać laserem z oczu i zmniejszać swoich wrogów. Każdego dnia łączą chodzenie do szkoły z misją ratowania świata. W kwietniu, po ponad dekadzie nieobecności, superbohaterki powróciły na antenę Cartoon Network, a w lipcu widzowie zobaczą kolejne przygody niesamowitych sióstr.

CZYTAJ TAKŻE:

[MARGARET ŚPIEWA PIOSENKĘ PROMUJĄCĄ NOWE ODCINKI "ATOMÓWEK"! [WIDEO]](Trzy siostry, supermoce i walka ze złem – Bajka, Bójka i Brawurka znów w akcji! Na widzów Cartoon Network czekają kolejne nowe odcinki pierwszego sezonu kultowych „Atomówek”. Premiera w poniedziałek 25 lipca.)

W nowych odcinkach Bójka podczas robienia wiosennych porządków przypadkowo wywoła złe duchy. Jak się potem okaże, pozbycie się niechcianych przybyszów wcale nie będzie łatwe. W szkole zostanie zorganizowana sesja zdjęciowa. Bajka, będzie chciała wyglądać zjawiskowo, niestety, nic nie ułoży się po jej myśli. Okropna fryzura, rana na twarzy po zderzeniu z domowym wiatrakiem i reakcja alergiczna na makijaż, który zrobiła jej Brawurka – czy może być gorzej? Zdruzgotana Bajka w przypływie żalu, złości i rozpaczy postanowi odwrócić się od sióstr i zjednoczy siły ze złym Mojo Jojo. Jak na jej zachowanie zareagują pozostałe dziewczynki? Odpowiedź na to pytanie w lipcu na antenie Cartoon Network.

Premiera nowych "Atomówek" została bardzo entuzjastycznie przyjęta na całym świecie. W Dubaju z okazji powrotu Bajki, Bójki i Brawurki nad miastem pojawiły się drony, które do złudzenia przypominały główne bohaterki. Z kolei na polskich fanów kreskówki czeka inna niespodzianka – nowy muzyczny motyw przewodni w wykonaniu Margaret.

Premierowe odcinki "Atomówek" na antenie Cartoon Network od 25 lipca o godz. 17:55. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o 17:55.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×