"Atomówki" sezon 3. Patricia Kazadi została czwartą Atomówką! Kim jest Bombka? Aktorka opowiada o pracy nad serialem Cartoon Network [WYWIAD+WIDEO]

Czas na wielki powrót kultowej animacji Cartoon Newtork - "Atomówki" wracają! Już w poniedziałek, 20 sierpnia, nastąpi premiera nowych epizodów "Atomówek", a jedną z gwiazd nowej odsłony serialu będzie... Patricia Kazadi! Porozmawialiśmy z aktorką o pracy nad produkcją. Sprawdźcie wywiad!

Multimedia

"ATOMÓWKI" SEZON 3 - PREMIERA W PONIEDZIAŁEK, 20 SIERPNIA, NA CARTOON NETWORK

20 sierpnia Cartoon Network ponownie zabiera widzów do Townsville, czyli Bajka, Bójka i Brawurka znów są w grze. Przed widzami premiera 3. sezonu kultowych "Atomówek", ale to nie koniec niespodzianek!

Siła czterech sióstr i Patricia Kazadi w nowym sezonie kultowej animacji! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W specjalnym odcinku, zatytułowanym "Ten pierwszy bal", dziewczynki po raz kolejny odwiedzi ich największa idolka – Bombka. Kosmiczna nastolatka o niezwykłej sile, dołączy do młodszych sióstr i przypomni swoje najpotężniejsze moce. To czas czwartej siostry, która będzie miała okazję w pełni zaprezentować swoje umiejętności.

W polskiej wersji językowej głosu Bombce użycza Patricia Kazadi, która opowiedziała nam o swojej bohaterce.

Moja bohaterka charakteryzuje się tym, że ma wybuchowy charakterek (śmiech). Dosłownie. Stąd jej imię - Bombka. Jest pierwszą córką Profesora, ale początkowo nie dostała tyle miłości i ciepła, co pozostałe trzy siostry. Teraz sytuacja ulega zmianie. Teraz jest już prawdziwą częścią rodziny i idealnie z pozostałymi siostrami odnajduje wspólny język. W nowym sezonie zobaczymy też bardziej romantyczną odsłonę Bombki.

Patricia Kazadi 17 lat w polskim show biznesie! Jak się zmieniła? Zobacz więcej

To oczywiście nie wszystko, co opowiedziała nam o "Atomówkach" Patricia Kazadi. Sprawdźcie, co jeszcze powiedziała nam aktorka!

Premiera trzeciego sezonu „Atomówek” już 20 sierpnia w Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 20:35. Odcinek z udziałem Patricii Kazadi będzie można oglądać w piątek 24 sierpnia.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×