"Atypowy". Koniec serialu! 4. sezon będzie już ostatnim! Co wydarzy się w finałowych odcinkach?

Serial "Atypowy" dobiega końca. Netflix poinformował, że historia dorastania Sama zakończy się po 4. sezonie. Kiedy premiera finałowej serii "Atypowego"? Co wydarzy się w ostatnich odcinkach? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Atypowy" - 4. sezon będzie ostatnim

Netflix kończy opowieść o dorastaniu Sama (Keir Gilchrist). Historia nastolatka z zaburzeniami ze spektrum autyzmu zakończy się po 4. sezonie. Finałowy sezon serialu "Atypowy" będzie składał się z 10 odcinków, które trafią do biblioteki Netflixa w 2021 roku.

Jestem bardzo podekscytowana, że robimy 4. sezon "Atypowego i choć jest mi przykro, że zbliżamy się do końca serialu, to jestem niezmiernie wdzięczna, że mogłam opowiedzieć tę historię. Nasi fani byli pięknym, żywym wsparciem tego programu. Dziękuję, że jesteście tak otwarci na głos i historie Sama oraz historię całej rodziny Gardnerów. Mam nadzieję, że dzięki serialowi więcej głosów, których nie słychać, zostanie usłyszanych i nawet po jego zakończeniu, będziemy dalej opowiadać śmieszne, emocjonalne historie z niedostatecznie reprezentowanych punktów widzenia — napisała Robia Rashid.

Sam idzie na studia w zwiastunie nowych odcinków. Co się wydarzy?Zobacz więcej

"Atypowy" - co wydarzy się w 4. sezonie?

Przypominamy, że w sezonie trzecim Sam poszedł do college’u. W finale widzowie zobaczyli pojednanie Elsy i Douga. Z kolei Casey po raz pierwszy publicznie pocałowała Izzie. Szczegóły dotyczące finałowego sezonu "Atypowego" nie są na razie znane, ale wygląda na to, że w 4. sezonie zobaczymy ciąg dalszych miłosnych perypetii bohaterów. Przekonamy się również, jak rozwinie się relacja Sama z Paige.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×