"Australijscy poławiacze homarów". Koronawirus zmienił życie kapitanów kutrów także w Australii. Zobacz, jak - na Polsat Viasat Explore!

Najnowszy sezon "Australijskich poławiaczy homarów" pokazuje ogromne zmiany, jakie zaszły w świecie poławiaczy homarów w związku z pandemią koronawirusa. Nowe odcinki w Polsat Viasat Explore!

Multimedia

"Australijscy poławiacze homarów" sezon 3. we wtorki o godz. 22:00 w Polsat Viasat Explore! - sprawdź program tv

Trzecia seria programu pokazuje ogromne zmiany, jakie zaszły w świecie poławiaczy homarów. Na całym świecie szaleje pandemia koronawirusa, a kapitanowie kutrów starają się utrzymać swoje firmy na powierzchni.

Polowanie na warte miliony dolarów zwierzęta w telewizji! Gdzie oglądać?Zobacz więcej

Brendan Taylor – znany jako Squizzy – już na początku sezonu zdał sobie sprawę, że stracił 150 tys. dolarów dochodu. "Pochodzę z rodziny, w której żywy jest australijski duch walki do końca. Robimy wszystko, aby osiągnąć cel i tak właśnie było w tym trudnym dla nas sezonie" - wskazuje Squizzy. Jay i siostrzeńcy także mają problemy finansowe. Cracker – łowiący z łódki – ma dostarczyć tonę homarów hurtowemu nabywcy, ale każdy skorupiak ma ważyć co najmniej 1,5 kg.

W 3. sezonie zobaczymy także trzy odcinki specjalne ukazujące życie bohaterów programu zza kulis. Okazuje się bowiem, że ich życie nie jest łatwe. Wstają o świcie, pracują do godz. 10:30, jedzą śniadanie i idą na około dwugodzinną drzemkę. Później całe popołudnie znowu spędzają w pracy, po której czeka ich obiad i powrót do łóżka. "W tym sezonie mieliśmy znacznie więcej wyzwań niż normalnie. To sprawiło, że program będzie jeszcze ciekawszy. Nie ma wątpliwości, że żyliśmy na krawędzi" - zapowiada Squizzy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×