"Avatar". Prace nad drugą częścią filmu opóźnione! James Cameron podał konkretny powód [WIDEO]

James Cameron w jednym z ostatnich wywiadów skomentował opóźnienie prac na filmem "Avatar 2", czyli sequela najlepiej zarabiającego filmu wszech czasów. Jaki jest powód opóźnienia?

Multimedia

Zdjęcia do drugiej części „Avatara” ruszyły we wrześniu bieżącego roku, ale jak się okazuje twórcy napotkali na planie problemy, które opóźniają realizację sequela najlepiej zarabiającego filmu wszech czasów. Jak ujawnił w jednym z ostatnich wywiadów James Cameron powodem opóźnienia są podwodne zdjęcia.

Wszystkie problemy techniczne stają się o wiele trudniejsze jeżeli w grę wchodzą sceny w wodzie. Dlatego zaangażowaliśmy najnowsze technologie i użyliśmy własnej wyobraźni, aby praca pod wodą stała się łatwiejsza - tłumaczy reżyser.

Wiemy, kto wcieli się w czarny charakter sequeli [WIDEO]Zobacz więcej

W drugiej części filmu "Avatar" oprócz Zoe Saldany i Sama Worthningtona, wystąpią m.in Kate Winslet i Stephen Lang. Warto dodać, że Cameron planuje zrealizować serię czterech filmów. „Avatar 2” ma trafić do kin 18 grudnia 2020 roku. Następne obrazy z cyklu mają się ukazać kolejno w 2021, 2024 i 2025 roku.

Źródło: Associated Press, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×