"Avengers Infinity War". Oto aktorzy, którzy wystąpią w kolejnej produkcji Marvela. Kogo zabrakło w obsadzie?

Już niebawem startują zdjęcia do kolejnej superprodukcji Marvela - "Avengers Infinity War". Do sieci wyciekła właśnie lista 22 nazwisk aktorów, którzy wystąpią w filmie. Kogo zabrakło w obsadzie?

Multimedia

"Avengers Infinity War" to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji realizowanych przez Studio Marvel. Choć zdjęcia do nowych Avengersów ruszają już w połowie stycznia, szczegóły produkcji nie są na razie znane. Jak się teraz okazuje, twórcom "Infinity War" nie udało się utrzymać w tajemnicy listy castingowej, która wyciekła właśnie do sieci.

"Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów". Widowisko na najwyższym poziomieZobacz więcej

Z opublikowanego na stronie MovieCastingCall.org dokumentu wynika, że w "Avengers Infinity War" zobaczymy takich aktorów jak: Chris Hemsworth (Thor), Scarlett Johansson (Black Widow), Chris Evans (Captain America), Robert Downey Jr (Tony Stark / Iron Man), Mark Ruffalo (Hulk), Jeremy Renner (Hawkeye), Elizabeth Olsen (Scarlet Witch), Paul Bettany (Vision), Sebastian Stan (Bucky Barnes / Winter Soldier), Brie Larson (Captain Marvel), Benedict Cumberbatch (dr Stephen Strange), Samuel L. Jackson (Nick Fury), Paul Rudd (Ant-Man), Benedict Wong (Wong), Josh Brolin (Thanos), Chadwick Boseman (Black Panther), Chris Pratt (Star-Lord / Peter Quill), Zoe Saldana (Gamora), Karen Gillan (Nebula), Bradley Cooper (Rocket Raccoon), Vin Diesel (Groot), Dave Batista (Drax).

Nowe otwarcie dla Spider-Mana. Zobacz pierwszy zwiastun wyczekiwanej produkcji! [WIDEO]Zobacz więcej

Największym zaskoczeniem na liście castingowej filmu "Avengers Infinity War" jest brak Toma Hollanda, który wciela się w postać słynnego Spider-Mana. Czy w trzecim filmie o Avengers nie zobaczymy kluczowego bohatera uniwersum?

Komentarze

Skomentuj
  • Sylwia.N. (gość)

    I dobrze ze nie będzie Hollanda. Wolę Avengers bez niego niz z nim . Niech wezmą Tobey'go M. <3

    25.12.2016 19:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×