"Avenue 5". Będzie 2. sezon serialu HBO z Hugh Lauriem w roli głównej! Kiedy premiera nowych odcinków?

Stacja HBO zamówiła 2. sezon serialu "Avenue 5" z Hugh Lauriem w roli głównej! Kiedy premiera nowych odcinków kosmicznej komedii autorstwa Armando Iannucciego?

Multimedia

"Avenue 5" to serialowa nowość stacji HBO z 2019 roku, w której Hugh Laurie wciela się w postać kapitana turystycznego statku kosmicznego. Kosmiczna komedia stworzona przez Armando Iannucciego dostała właśnie zamówienie na 2. sezon. -Armando Iannucci i jego zespół są mistrzami inteligentnej i porywającej komedii, a obsada z Hugh Lauriem na czele, nie ma sobie równych. - poinformowała Amy Gravitt, wiceprezes ds. programowych HBO.

Mnóstwo serialowych nowości HBO w 2020 roku. Na które seriale warto czekać? Zobacz więcej

Hugh Laurie również nie kryje radości w związku z przedłużeniem "Avenue 5" o kolejny sezon. -*Jestem bardzo podekscytowany, że mogę kontynuować podróż z Armando i HBO, a także z tą niesamowitą grupą aktorów i scenarzystów, którzy rozśmieszają mnie każdego dnia. Oto przyszłość! - oznajmił aktor.

Szczegóły nowych odcinków "Avenue 5" nie są na razie znane. Data premiery serialu nie została ujawniona.

Zobacz galerię

"Avenue 5" - o czym jest serial?

Ryan Clark (Hugh Laurie) jest spokojnym, pewnym siebie, wstrzemięźliwym i przystojnym kapitanem statku kosmicznego Avenue 5. Na jego wachcie nic nie może pójść źle. Twarzą i mózgiem projektu Avenue 5 jest miliarder Herman Judd (Josh Gad). Za jego marką kryją się hotele, kluby fitness i przemysł turystyki kosmicznej. Matt Spencer (Zach Woods) to szef działu relacji z klientami, natomiast Karen Kelly (Rebecca Front) to urodzona liderka, która nielegalnie weszła na statek, korzystając z niezbywalnego biletu swojej siostry.

Wyprodukowany przez stojącego za sukcesem Figurantki Armando Iannucciego serial komediowy HBO z wyróżnionym trzema Złotymi Globami Hugh Laurie’m (serial Dr House) w roli głównej. Obok niego w produkcji występują Josh Gad (Piękna i Bestia), Zach Woods (serial HBO Dolina Krzemowa), Nikki Amuka-Bird (Jupiter: Intronizacja) oraz Rebecca Front (Transformers: Ostatni Rycerz).

Komentarze

Skomentuj
  • niki (gość)

    Może zeskwarczy ich rozbłysk słoneczny :) Albo zabraknie żywności i zaczną się zjadać.

    To jest tak głupia produkcja że nie dziwie się obecnym "wypadkom" w USA. Dostosowują poziom seriali do możliwości odbiorców.

    11.06.2020 17:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×