"Aż po sufit". Sprawdź, co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu! [ZDJĘCIA+WIDEO]

Przed nami ostatni odcinek 1. serii serialu "Aż po sufit". Zobacz, co się wydarzy!

Multimedia

"AŻ PO SUFIT" ODCINEK 13. WE WTOREK 24.11.2015 O GODZ. 21:30 W TVN!

Zbliżają się 50-te urodziny Andrzeja. Joanna myśli o hucznych obchodach okrągłej rocznicy urodzin męża, ale Andrzej wolałby spędzić ten dzień w kameralnym, rodzinnym gronie. Joanna wraz z dziećmi planują przyjęcie niespodziankę. Domirski dostaje nieoczekiwaną propozycję współpracy od Leszka z Velmisu. Domirska ostrzega go jednak przed byłym kolegą, nie wierząc w jego uczciwe zamiary. Ponowne spotkanie Andrzeja z Leszkiem kończy się pobytem w areszcie!

Kama całkowicie poświęca się swojej nowej pasji - jodze. Medytacje pozwalają jej odzyskać spokój i harmonię ducha, co zauważają wszyscy Domirscy. Joanna i Beata również zapisują się na zajęcia z jogi i odkrywają prawdziwy powód zainteresowania Kamy jogą.

CZYTAJ TAKŻE:
KONIEC "AŻ PO SUFIT!". BĘDZIE 2. SEZON?
"AŻ PO SUFIT!". TOMEK UMRZE W OSTATNIM ODCINKU SERIALU?

Natalia i Łukasz narzekają na brak intymności i swobody w domu pełnym Domirskich i podkręcają swoje życie erotyczne umawiając się na randki w samochodzie…

Praca Tomka w pubie okazuje się mieć ciemne strony. Pewnego wieczoru młody Domirski zostaje brutalnie zaatakowany. Zaraz przed zamknięciem, do pubu wtargną dwaj uzbrojeni bandyci. Rozbiją szybę i zaatakują młodego Domirskiego, przystawiając mu pistolet do głowy! Zagrożą, że jeśli nie odda im dziennego utargu zabiją go! Co zrobi Tomek? Czy młody Domirski zginie w ostatnim odcinku serialu? Przekonamy się już niebawem!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×