"Azja Espress". Aleksandra Domańska pokazała swoje odważne zdjęcia i zdradziła, ile waży!

Aleksandra Domańska, którą widzowie doskonale znają z serialu "O mnie się nie martw" oraz programu "Azja Express" została inicjatorką akcji na rzecz samoakceptacji. Aktorka pokazała w mediach społecznościowych swoje odważne zdjęcia i zdradziła, ile waży. Gwiazda chce w ten sposób motywować kobiety.

Multimedia

Aleksandra Domańska postanowiła walczyć z kultem perfekcyjnego ciała. Aktorka znana z serialu "O mnie się nie martw" oraz programu "Azja Express" została inicjatorką akcji na rzecz samoakceptacji. Aby zmotywować kobiety, gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia swoich fałdek i cellulitu. Zdradziła również, że waży 63 kilogramy.

Wymyśliłam hasztag #ciałoboginizanicsięniewini oraz akcję, która ma zachęcać dziewczyny do tego, żeby kochały się i akceptowały. Żeby po prostu cieszyły się życiem, a nie martwiły się tym, że jeżeli usiądą tak, to coś im będzie wystawać. Szkoda życia. Życie jest tak krótkie. Trzeba się nim cieszyć – tłumaczyła w programie „Dzień Dobry TVN” aktorka.

Aleksandra Domańska o kompleksach: Chciałam dodać otuchy dziewczynom [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Domańska przyznała, że często słyszała, że powinna m.in. „schować brzuch”. Ktoś nazwał też jej ramiona "bułkami". Aktorka już w 2018 roku apelowała w programie Kuby Wojewódzkiego, że chciałaby dodać otuchy dziewczynom, które mają problem z akceptacją samych siebie.

Czujmy się swobodnie w naszych świątyniach. Każda z was jest boginią. I tyle. Ja totalnie się nią czuję – mówiła Domańska.

Akcja Aleksandry Domańskiej pt. "Ciało bogini za nic się nie wini" spotkała się z pozytywnym odzewem tysięcy kobiet, które w komentarzach na jej profilu dziękują aktorce za szczerość i odwagę. Inicjatywę zwyciężczyni "Azja Express" poparły też inne gwiazdy m.in. Ada Fijał, Ela Romanowska i Karolina Malinowska.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Antyfanka (gość)

    Ja się cieszę z tego że już od jakiegoś czasu Domanskiej nie widać na przeciekach z planu i mam nadzieję że się pojawi w pierwszych 3 odcinkach i się pożegna z serialem.

    04.08.2019 16:48
  • Krycha (gość)

    Strasznie się cieszę,ze Domańska( Asia) wraca do serialu. Nie obchodzi mnie co inni myślą o niej,uważam,że jest śliczna,kobieca. Jeśli chodzi o charakter to nie mam zdania,bo trudno oceniać człowieka po tym jak go pokazują w jakimś programie. Człowieka trzeba poznać osobiście,spędzić z nim jakiś czas,a potem oceniać. Wiele osób czekało na jej powrót i się doczekało.

    07.07.2019 23:30
  • Pati (gość)

    a jak się zachowywała na planie ?

    02.07.2019 22:09
  • Antyfanka (gość)

    Zdecydowanie mówię nie Domanskiej i temu w jaki sposób się promuje, nie podoba mi się to, jak również nie podoba mi się jak zachowywała się dzisiaj na planie a miałam okazję się temu przyglądać z boku, mają z nią nie lada problem.

    02.07.2019 20:14
  • gość1234 (gość)

    Ja nie śledzę wszystkich kroków obcych mi ludzi,także coś mogło mi umknąć :)

    02.07.2019 20:07
  • gość1234 (gość)

    Pola Oni tam wszyscy na pewno pokazywali się z ludzkiej strony.Tylko montaż poszedł w jedną stronę,bo jakoś nie wierzę,że tylko jednej Oli była niedogoda :) Jak ją z takiej strony pokazali to przerwę miała,ale w serialu się zaraz pojawiła więc chyba nie długą.

    02.07.2019 20:03
  • GOSC (gość)

    Tylko że jak jesteście takie WIELKIE fanki Domanskiej to powinniście wiedzieć że to ona sama mówiła że nie miała propozycji po AE a w TVN spaliła za sobą wszystkie mosty, wyjazd do Kopenhagi na kilka miesięcy był w celach zarobkowych, ale widzę że nie dość dokładnie siedzicie co robi waszą idolka 😂

    02.07.2019 19:51
  • gość1234 (gość)

    Oj z tej zawiści to nie przyjdzie do głowy,że z OMSNM odeszła na czas AE.I teraz po prostu wróciła,bez żebrania.

    02.07.2019 19:28
  • M. (gość)

    jeśli dobrze kojarzę Ola oprócz obecnego spektaklu, w którym gra główną rolę miała swój udział w serialu i w filmie, który niedługo wchodzi na ekrany kin. więc ta posucha w propozycjach nie była taka wielka.

    02.07.2019 19:27
  • Pola (gość)

    Ola pokazała w AE postawę, jaką wielu ludzi ma w codziennym życiu, tylko wielu nie zdaje sobie albo nie chce zdawać sobie z tego sprawy. No bo przepraszam bardzo, niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie narzekał, nie marudził, nie wkurzał się, nie płakał, gdy było mu źle. To, że Ola jest aktorką, znaną osobą, ma powodować, że ma nie pokazywać swoich słabości?

    02.07.2019 19:25
  • gość1234 (gość)

    Jak komuś przeszkadza pokazywanie dystansu do siebie i swoich kompleksów,to je ma.Żyj i daj żyć,po co obserwować kogoś kto cię denerwuje.Oj tak jakby wszyscy do życia podchodzili na każdym kroku na poważnie,to dopiero byłby to żałosny i nudny świat.A w AE z kogokolwiek mogliby by zrobić marudę ,przy odpowiednim montażu. :)

    02.07.2019 19:24
  • GOSC (gość)

    Pola jeden spektakl po czasie posuchy wiosny nie czyni, niech gra w teatrze w końcu jest aktorka, jednak po AE nie miała propozycji i wyjechała do Kopenhagi tam zarabiać, widocznie nie wszystkim się spodobała postawa jaka tam zaprezentowała.

    02.07.2019 19:17
  • Pola (gość)

    GOSC - owszem, pasuje mi taka postawa. Ola to nie jest kolejna dziewczyna, która na instagramie pokazuje jakie to całe życie jest idealne i właśnie według mnie ukazuje wszystkie jego wady w sposób żartobliwy, tylko ten żart trzeba umieć zrozumieć, a nie odczytywać w dosłowny sposób. Gdyby każdy na tym świecie był taki, jak Ty tego oczekujesz, to świat byłby po prostu zwyczajnie nudny. Co do propozycji - gdyby się nikomu nie podobała, to nie zostałaby zaangażowana w ten nowy spektakl "O co biega", prawda?

    02.07.2019 19:12
  • Triniti (gość)

    Nie rozumiem o co w ogóle chodzi. Domańska wraz z bratem wygrała ostatnią edycję AE. Gdyby była denna, to nie dotrwałaby do finału, a ona dalej gra i dostaje kolejne propozycje. Może to po prostu zazdrość lub zwyczajna zawiść i zakompleksienie niektórych fanek sprawia, że jej nie lubią za to, że jest taka jaka jest.

    02.07.2019 18:58
  • GOSC (gość)

    Rozumiem że Tobie taka postawa pasuje? Mnie akurat razi bo można pokazać coś w sposób żartobliwy tylko że Domańska pokazuje to w sposób żałosny i nawet denerwujacy, to nie jest śmieszne i ja żadnego przesłania dla kobiet w tym nie widzę.

    02.07.2019 18:37
  • Pola (gość)

    GOSC - gratuluję, że Ty i twoje koleżanki nie macie kompleksów, ale pora wreszcie zrozumieć, że jest o wiele więcej kobiet, które je mają i wstydzą się swojego ciała, o czym świadczy taki odzew tej akcji Oli. Wielu kobietom w jakiś sposób pomogła, coś uświadomiła. Skoro Wam nie pasuje, to nie wiem, wystosujcie do Kurskiego jakąś petycję o usunięcie jej z tv, gwarantuję, że po prostu by to wyśmiał :)

    02.07.2019 18:21
  • GOSC (gość)

    Mnie jest wstyd za to co wyprawia Domańska i jeszcze robi to pod hasłem wszystkie kobiety, otóż nie wszystkie kobiety zachowują się tak, ja i moje koleżanki na pewno nie, jeśli ona ma kompleksy to niech sobie z nimi radzi sama a nie publicznie ośmiesza się, jak najbardziej Prezes Jacek Kurski powinien się dowiedzieć o poczynaniach tej pseudogwiazdki i zrobić to co powinien, usunąć ja z serialu !

    02.07.2019 17:58
  • XXX (gość)

    Po AE ta dziewczyna nie powinna dostać żadnego angażu, jest żenująco głupia i pusta jako kobieta i przynosi wstyd nam kobietą, bardzo jestem ciekawa czy Prezes Kurski wie że ona wróciła do serialu ? Może powinien się tym zająć.

    02.07.2019 17:33
  • Pola (gość)

    Pięknie dziewczyny, piękny pokaz tolerancji i kulturalnego wyrażania swojej opinii. Rozumiem, że wolność słowa i tak dalej, ale trzeba czasem myśleć, w jaki sposób się wyrażać, tak by nikogo nie urazić, również fanów tej osoby.

    02.07.2019 16:50
  • ..... (gość)

    Ona to chyba chce dodać otuchy sobie przede wszystkim, koszmarnie wyglada a po tym co zaprezentowała w AE to nie powinna dość żadnej roli !!!! Kto wymyślił powrót tej homoniewiadomo laski do serialu?

    02.07.2019 15:50
NowszeStarsze