"Azja Express 2" odcinek 10. Odpadły Zuza i Julia Bijoch. Co się wydarzyło? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kolejna para musiała pożegnać się z programem "Azja Express 2". Co wydarzyło się na indyjskiej drodze prowadzącej do mety i zwycięstwa?

Multimedia

Dziesiąty odcinek "Azja Express" rozpoczął się dla uczestników trzęsieniem ziemi. Zostali poproszeni przez prowadzącą o wyznaczenie silniejszego i słabszego członka swoich dwuosobowych drużyn. Następnie, Agnieszka Wożniak-Starak wyjaśniła, że na tym etapie wyścigu duety zostają rozdzielone. Uczestnicy uznani za słabszych - Antek, Marta, Łukasz i Julia - podróżowali samotnie, a grupa silniejszych - Paweł, Staszek, Joanna i Zuza - rywalizowała ze sobą podczas gier, a wynik ich zmagań będzie miał wpływ na wyścig partnerów.

Hubert Urbański dołączył do wyścigu. Pomógł zdobyć immunitet? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Pierwsze zadanie polegało na wypraniu dużych płacht materiału w tradycyjny sposób. Partner zawodnika, który poradził sobie najlepiej mógł podróżować dłużej niż pozostałe osoby. Gracze spędzili noc w malutkiej wiosce w pobliżu zabytków Badami, a ich partnerzy musieli tradycyjnie znaleźć sobie nocleg po drodze. Wynik porannej gry, polegającej na donoszeniu wody do misek, ustalił kolejność startu ścigających się uczestników. Jako pierwszy mógł wyruszyć Łukasz, potem - Antek i Marta. Najgorzej radziła sobie Zuza, dlatego Julia musiała długo czekać na sms-a umożliwiającego start.

Dodatkowym utrudnieniem podczas wyścigu okazała się kolejna misja. Przez godzinę nie wolno było podróżować z kierowcą, który ma wąsy. Siła perswazji Marty wprawiła w osłupienie wszystkich dookoła. Jeden z kierowców zdecydował się zgolić wąsy, aby Marta mogła z nim pojechać.

Agnieszka Woźniak-Starak porównuje dwie edycje. Co się zmieniło? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Aby poznać adres mety, należało pokonać pierwotny strach i wyjąć informację z koszyka, w którym znajdowała się kobra. Pierwsza była Marta, a para ostatniego uczestnika na mecie pożegnała się z Indiami i musiała wrócić do Polski.

W 10. odcinku "Azja Express 2" odpadły Zuzanna i Julia Bijoch!

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Pola (gość)

    Kiedy Zuza z siostrą wygrywały było ok .Nie fajnie zachowała się Zuza kiedy wszyscy jej pomagali i Joanna chciała ją przytulić a ta nagle zrobiła się "twarda" non stop mazgaiła się.Moģła się wycofać?

    08.11.2017 23:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×