"Azja Express 2" odcinek 5. Pierwsze wyzwania w Indiach! Kto zdobył immunitet? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Sześć par 2. edycji "Azja Express" wylądowało w Indiach. W dzisiejszym odcinku będą walczyć o immunitet, gwarantujący kwalifikację do 7 etapu zmagań.

Multimedia

W nowym odcinku "Azja Express2" dzień rozpoczął się mistycznym błogosławieństwem podczas tradycyjnej ceremonii na świętej plaży w miejscowości Varkala. Wiadomo że w każdej orientalnej kulturze można znaleźć smakołyki i specyfiki, które trudno przełknąć przeciętnemu Europejczykowi, dlatego pierwsza misja stanowiła olbrzymie wyzwanie dla ścigających się par.

Wizyta w fabryce ubrań i wyższa matematyka. Kolejna para jest już poza wyścigiem, ale... [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Po zaliczeniu misji, uczestnicy ruszyli do punktu kontrolnego gry, który znajdował się nad malowniczym rozlewiskiem. Pierwsze trzy pary podczas zmagań o amulet wart pięć tysięcy złotych, musiały wykazać się sprawnością, szybkością i równowagą. Niektórzy zażyli nieoczekiwanej kąpieli, a wszyscy skorzystali z tego, że rekwizytami podczas gry były pyszne owoce. Amulet trafił do Joanny i Łukasza. Po grze uczestnicy wyruszyli w dalszą drogę, a jedna para, jak na gwiazdy przystało, z wdziękiem uczestniczyła w otwarciu centrum handlowego.

Kolejna misja w piątym odcinku wymagała znajomości 14 pozycji jogi. Po wykonaniu kilku z nich pary mogły wybrać trzy woreczki z przyprawami. Następnego dnia pary ścigały się na metę, ale wcześniej musiały wykonać kolejną misję, która dosłownie PRZYPRAWIŁA ich o zawrót głowy. Każda para musiała zdobyć przyprawy, które wybrali przy poprzednim zadaniu. Pierwsza para, która znalazła prowadzącą i poprawnie wykonała zadanie, zdobyła wymarzony immunitet. Prawie, bo pierwsi byli Antek i Paweł, ale ich przyprawy nie do końca się zgadzały. Zamiast kuminu, przynieśli kminek. Immunitet zdobyli Joanna i Łukasz.

Agnieszka Woźniak-Starak porównuje dwie edycje. Co się zmieniło? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×