"Azja Express 2" odcinek 6. Żenujące rymowanki i bananowe czipsy. Kto odpadł z programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kolejny odcinek "Azja Express 2" za nami! Rywalizacja robi się coraz ostrzejsza, tu już nie ma miejsca na litość! Sprawdźcie, co się wydarzyło w odcinku!

Multimedia

Zaczęło się od podróży z Kochi do Triśur, gdzie na uczestników czekało zadanie. Jednak najpierw musieli pokonać aż 90 km! Mały wypadek zaliczyły siostry Bijoch, ale wciąż są w grze i niektórzy uważają je za faworytki. Jako pierwsi z zadaniem zmierzyli się Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz, którzy... układali rymowanki. Cóż, reszta uczestników również "popłynęła" w rymowankach... Po prostu szczyt elokwencji zawodników... Następnie należało znaleźć nocleg, ale czemu nie zanocować np. w McDonalds? To jest jakiś pomysł!

Gra o 10 tysięcy rozegrała się między Joanną Przetakiewicz i Łukaszek Jakóbiakiem oraz Antonim Pawlickim i Pawłem Ławrynowiczem. Zadanie nie było na czas, ale liczyła się dokładność. Jakóbiak miał widoczne problemy ze słoniami i ich trąbami...

Przemiana w cheerleaderki i sportowa sesja zdjęciowa. Kto odpadł z programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Najlepsze rymowanki ułożyły Dorota Gardias i Katarzyna Domeracka, które w nagrodę otrzymały czarną flagę. Dziewczyny "obdarowały upominkiem" Michała Piróga i Piotra Czaykowskiego, którzy sami się zgłosili. To oznacza, że do wyścigu wystartują jako ostatni. Zanim drużyny dotrą do mety muszą wykonać dwuetapową misję związaną z bananami. Chłopaki flagę przekazali Marcie i Oliwi, po czym Piróg się... rozpłakał. Problemy negocjacyjne na bazarze miały Dorota i Kasia, czasami nerwy brały górę. Kolejną częścią zadania - poza kupnem bananów - było przyrządzenie czipsów bananowych i sprzedanie ich!

Jako pierwsi do mety dotarli Michał i Piotrek, następne przybyły Zuza i Julia, później Antek i Paweł, Dorota i Kasia i jako ostatnie, wraz z czarną flagą, do mety dotarły Marta i Oliwka.

Z PROGRAMU "AZJA EXPRESS 2" ODPADŁY MARTA WIERZBICKA I OLIWIA CABAJ

Jednak jedna z dziewczyn mogła zostać w programie, aby stworzyć parę z jednym z zawodników, który także odpadł wcześniej. Tego, kto został, dowiemy się w kolejnym odcinku show.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • widz (gość)

    Może lepiej powrócić do filmu niemego?Ta wścieknięta muzyka jej natężęnie i tak uniemożliwia zrozumienie dialogów.Czy nikt za to nie odpowiada?

    13.10.2017 19:16
  • bury (gość)

    co z tą muzyka nie szło tego oglądać?

    12.10.2017 16:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×