"Azja Express 2". Uczestnicy o wrażeniach po obejrzeniu 1. odcinka. "Oddaje to co się działo, piliśmy do rana" [WIDEO]

Za nami konferencja promująca 2. edycję programu "Azja Express". Podczas spotkania dziennikarze jak i gwiazdy programu mieli okazję zobaczyć 1. odcinek show TVN. Co uczestnicy "Azji Express" sądzą o premierowym epizodzie? Jak podobał im się 1. odcinek "Azja Express"?

Multimedia

"Azja Express" powraca z 2. sezonem. Pierwszy odcinek show będziemy mogli obejrzeć na antenie TVN-u już 6 września o godzinie 21.30. Przedpremierowy pokaz tego odcinka odbył się 22 sierpnia w Warszawie podczas konferencji promującej "Azja Express". Jak uczestnicy programu oceniają 1. odcinek? Czy mają jakieś uwagi? -Jest pokazany 1%, kiedy my szukaliśmy spania przez pięć, sześć, siedem godzin - bo tyle to trwało, to jest pokazane do czterdziestu sekund. Szkoda, że tych wszystkich emocji nie da się pokazać - powiedział Łukasz Jakóbiak.

Gwiazdy błyszczą na konferencji 2. edycji programu. Kto zachwycił najbardziej? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Podobne spostrzeżenia po obejrzeniu 1. odcinka 2. sezonu "Azja Express" mają siostry Bijoch. -Myślę, że po każdym odcinku wrażenie będzie to samo - jest niedosyt. My wiemy, co tam się działo, ile się działo, ile było przy tym emocji. To co tu jest pokazywane, to są urywki, sekundy tego, co przeżyłyśmy. - wskazuje Zuza Bijoch.

Co o 1. odcinku 2. sezonu "Azja Express" sądzą pozostali uczestnicy show TVN? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×