"Azja Express". Agnieszka Włodarczyk komentuje rzekomy konflikt z Agnieszką Szulim

Nowa wojna gwiazd - tak jeszcze niedawno rozpisywano się o rzekomym konflikcie na planie program "Azja Express", gdzie Agnieszka Włodarczyk miała podburzać inne uczestniczki show przeciwko Agnieszce Szulim. Jaka jest prawda? Gwiazda skomentowała te doniesienia!

Multimedia

Do premiery nowego programu TVN "Azja Express" coraz bliżej, a media coraz częściej rozpisują się o rzekomych konfliktach, jakie panowały na planie show. Jednym z nich jest spór na linii Włodarczyk - Szulim. Niedawno pojawiły się informacje, z których wynika, że Agnieszka Włodarczyk podchodziła do prowadzącej programu z dużą rezerwą, bo świetnie pamięta, jak ta wyśmiewała ją w swoim programie "Na Językach". Według plotek na planie "Azja Ekpress" dochodziło między nimi do wielu nieprzyjemnych sytuacji.

Aktorka postanowiła skomentować te plotki na swoim profilu społecznościowym. We wpisie zapewniła, że miała z Agnieszką Szulim bardzo dobry kontakt:

Czy mnie coś ominęło? Jeśli tak ma wyglądać promocja naszego programu to strach się bać. Aga Szulim była pozytywnie nastawiona do uczestników,nie zauważyłam fochów ani skwaszonej miny...Zawsze była uśmiechnięta i pomocna. Nie przypominam sobie również żebym kogokolwiek buntowała przeciwko Niej...Większego g...dawno nie czytałam - napisała.

Co o tym myślicie? Czekacie na premierę "Azja Ekpress"?

CZYTAJ TAKŻE:

AGNIESZKA SZULIM POPROWADZI "AZJA EXPRESS" W TVN [ZDJĘCIA]
"AZJA EXPRESS". ROZENEK, LIS, MAJDAN, MIKO, WŁODARCZYK I KACZORUK UCZESTNIKAMI PROGRAMU [ZDJĘCIA]
"AZJA EXPRESS". MAŁGORZATA ROZENEK: BEZ RADZIA BYM NIE PRZETRWAŁA [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Ryszard (gość)

    Co tam Szulim ,przecież wiadomo że chodzi o TK...

    10.07.2016 21:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×