"Azja Express". Ciężarna Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska z dzieckiem wspominają udział w show TVN. "Trochę się zmieniło"

Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska pięć lat temu dotarły do finału pierwszej edycji "Azja Express". Teraz aktorki stawiają na rodzinę i wspominają swoje szalone wyczyny w show TVN! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Azja Express" i "Ameryka Express" to popularne programy TVN, w których gwiazdy wyruszają w podróż w najdalsze zakątki świata i wykonują tam różne zadania. W pierwszej edycji show TVN bardzo dobrze spisywały się dwie przyjaciółki, Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska.

Katarzyna Cichopek dosiadła wynędzniałego konia. Przesadziła?Zobacz więcej

Teraz, pięć lat po występie w programie, ich życie znacząco się zmieniło. Włodarczyk jest obecnie w zaawansowanej ciąży i czeka, aż na świat przybędzie jej pierwsze dziecko. Konarowska wychowuje półtoraroczne dziecko. Przyjaciółki opublikowały w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie i przyznają, że nieco zmieniły im się priorytety.

Fani przekazali aktorkom mnóstwo pozytywnej energii. Żartowali, że gwiazdy zamieniły "Azję Express" na "Baby Express". - Jedno się nie zmieniło, Wasza przyjaźń - zauważyła jednak jedna z internautek. - Takie zmiany są super! Dużo zdrówka - napisał ktoś inny. - Dzieci do plecaków i lecimy - zaproponowała jedna z komentujących.

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×