"Azja Express". Łukasz Jakóbiak rezygnuje z programu "20m2 Łukasza"! Czym będzie się teraz zajmował?

To koniec programu "20m2 Łukasza". Vloger i mówca motywacyjny Łukasz Jakóbiak ogłosił niedawno, że rozstaje się ze swoim flagowym formatem. Dlaczego? Sprawdźcie, co powiedział!

Multimedia

Łukasz Jakóbiak rozstaje się ze swoim programem „20m2 Łukasza”. Jego przygoda ze słynną kawalerką zaczęła się 8 lat temu. W tym czasie przeprowadził wywiady z największymi gwiazdami polskiego show-biznesu, ale nie tylko. Teraz vloger i mówca motywacyjny wyznał, że dopiero niedawno zaznał prawdziwego spokoju.

Zacząłem nagrywać ten program, bo chciałem wypełnić to, czego myślałem, że we mnie nie ma. Wyjątkowości, radości… - powiedział w ostatniej wiadomości do fanów swojego kanału. - Robiłem rzeczy, które myślałem, że mnie wypełnią. Z każdym kolejnym gościem i sukcesem zauważałem, że braki wypełniam w sobie tylko na chwilę. Kiedy to cichło, znowu byłem zagubionym chłopcem - dodał.

Łukasz Jakóbiak wyznał, że jest gejem! Dlaczego do tej pory nie mówił o swojej orientacji seksualnej?Zobacz więcej

Jakóbiak zaprasza teraz do udziału w swoich warsztatach online, gdzie będzie stwarzał odpowiednie warunki do szczerej rozmowy i prowadził do odpoczynku od myśli. Czy zobaczymy go jeszcze w jakimś programie? Przypominamy, że Jakóbiak wystąpił w 2. sezonie programu TVN "Azja Express".

Niedawno udzielił szczerego wywiadu, w którym wyznał, że jest gejem.

Zobacz galerię

Źródło: 20m2 Łukasza, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×