"Azja Express" odcinek 12. Przestrzenne puzzle i kamienny labiryt. Kto powalczy o zwycięstwo? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Miejsce w finale "Azji Express" zagwarantowane mają już Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska. Ale do Tajlandii pojadą jeszcze dwie pary. Które? Co będą musiały zrobić? Zobacz zapowiedź 12. odcinka "Azja Express"!

Multimedia

"AZJA EXPRESS" ODCINEK 12. W ŚRODĘ, 23.11.2016 O GODZ. 21:30 W TVN!

Pary podróżników spędzą ostatnie chwile w Kambodży, a jedna z nich pożegna się z programem. Pierwsza misja oddalona o 90 kilometrów od startu w Battambang okaże się zadaniem katorżniczym, następna wymaga umiejętności dedukcji godnych Sherlocka Holmesa. Miejsce kontrolne gry znajduje się przy słynnej Bramie Zwycięstwa prowadzącej do świątyń ukrytych za murami starożytnego Imperium Angkoru.

W grze o Amulet wart dziesięć tysięcy złotych mogą wziąć udział dwie pierwsze pary zameldowane w punkcie kontrolnym i para, która zdobyła Immunitet w poprzednim odcinku. W otoczeniu majestatycznych głów zdobiących Świątynię Bajon uczestnicy będą musieli ułożyć przestrzenne puzzle. Najszybsza para zdobędzie Amulet, a wszyscy czym prędzej ruszą dalej.

Podczas kolejnej misji uczestnicy muszą się skupić i czytać ze zrozumieniem instrukcje, dzięki którym będą mogli wydostać się z kamiennego labiryntu, po to, aby jak najszybciej wykonać kolejne zadanie. Tym razem zamiast miejscowych, zdani będą na przychylność turystów tłumnie odwiedzających jeden z najwspanialszych zabytków na świecie. Ostatnia para na mecie pożegna się z przygodą swojego życia, a trzy pary ruszą do Tajlandii walczyć o zwycięstwo w pierwszej edycji Azja Express.

AZJA EXPRESS - CZYTAJ TAKŻE:

CZY MAJA POPIELARSKA ZGODZIŁABY SIĘ NA UDZIAŁ W PROGRAMIE? [WIDEO+ZDJĘCIA]
KHMERSKIE TAŃCE, WYDOBYWANIE GLINY I PRZECHOWYWANIE LODU [WIDEO+ZDJĘCIA]

Źródło: TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×