"Azja Express" sezon 2. Czego najbardziej bała się Marta Wierzbicka? Jak poszło jej w 1. odcinku? [WIDEO+SPOILER]

W 2. edycji show "Azja Express" zobaczymy m.in. Martę Wierzbicką znaną widzom TVN przede wszystkim z serialu "Na Wspólnej" gdzie do niedawna wcielała się w postać Oli Zimińskiej. Czego młoda aktorka obawiała się najbardziej w programie "Azja Express"? Jej przyjaciółka Oliwia uchyliła w tej kwestii rąbka tajemnicy.

Multimedia

"AZJA EXPRESS" SEZON 2. - PREMIERA W ŚRODĘ, 6 WRZEŚNIA, O GODZINIE 21.30 W TVN!

W premierowym odcinku 2. sezonu "Azja Express" zobaczymy początek wyścigu z malowniczej Sri Lanki do jednego z największych miast świata – Mumbaju. Osiem par mających przy sobie jednego dolara dziennie na osobę i to, co udało im się zmieścić do plecaków rozpocznie najtrudniejszą podróżą w ich życiu. Marta Wierzbicka to jedna z uczestniczek 2. edycji "Azja Express", która w egzotyczną podróż zabrała swoją przyjaciółkę - Oliwię Cabaj. -Miewam chwile zwątpienia i wtedy Oliwka mnie wspiera - przyznała Wierzbicka.

Uczestnicy o wrażeniach po obejrzeniu 1. odcinka. "Oddaje to co się działo, piliśmy do rana" [WIDEO]Zobacz więcej

Czego najbardziej obawiała się w programie "Azja Express" młoda aktorka? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

SPOILER:

Zdradzamy, że w 1. odcinku 2. sezonu "Azja Express" Marta Wierzbicka i Oliwia Cabaj mimo problemów z pierwszym zadaniem, poradziły sobie doskonale. Dziewczyny błyskawicznie łapały stopa i ostatecznie zdobyły immunitet, chroniący przed eliminacją!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×