"Azja Express". Uczestnicy 2. edycji o rywalizacji w programie. W kim widzieli konkurencję? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Czy na trasie wyścigu w 2. edycji "Azja Express" była zacięta rywalizacja? Kto początkowo był największym pretendentem do zwycięstwa? Zobacz, co zdradzili nam uczestnicy "Azji Express"!

Multimedia

"AZJA EXPRESS" SEZON 2. - PREMIERA W ŚRODĘ, 6 WRZEŚNIA, O GODZINIE 21.30 W TVN!

"Azja Express" to dla uczestników nie tylko przygoda życia, ale również szansa na sprawdzenie swoich sił w duetach jak i poza nimi. To także rywalizacja bez której trudno wyobrazić sobie wyścig po zwycięstwo. Uczestnicy programu zostali wystawieni w Azji na próby, ale czy mogli liczyć na wsparcie kolegów? -Była rywalizacja, każdy dawał z siebie wszystko, ale genialne jest to, że myśmy byli w tak fajnych relacjach, jakoś tak się wszyscy zgraliśmy, trzymaliśmy się wszyscy razem - powiedziała Dorota Gardias.

Joanna Przetakiewicz następczynią Małgorzaty Rozenek-Majdan? "Królowa kontentu" [WIDEO]Zobacz więcej

Kto na początku wyścigu po Azji był największym pretendentem do zwycięstwa? -Asia i Łukasz to była na początku taka para mocnych charakterów, które parły do przodu i widziałam w nich liderów - przyznała Zuza Bijoch.

Co jeszcze uczestnicy 2. edycji "Azja Express" powiedzieli o rywalizacji w programie. W kim widzieli konkurencję? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Czego najbardziej bała się Marta Wierzbicka? Jak poszło jej w 1. odcinku? [WIDEO+SPOILER]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×